Jak przypomina portal "Lelum", nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie należy do ulubieńców wśród brytyjskiej rodziny królewskiej. Sytuacji księcia Harry'ego i jego żony nie poprawił wywiad udzielony przez nich Oprah Winfrey. Głośno było też o konflikcie pomiędzy księżną Kate a Meghan Markle. Jak naprawdę wyglądają relacje obu pań?

Relacje księżnej Kate i Meghan Markle

W ostatnim czasie dużo się mówi o tym, że topór wojenny pomiędzy wybrankami ksiącie Williama i księcia Harry'ego został zakopany. Obie mają wspólnie pracować nad filmem, który odnosi się do działalności charytatywnej księżnej Cambridge. Plotkuje się, że relacje obu pań od początku nie układały się najlepiej.

Meghan Markle i księżna Kate / YouTube:  The List
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: The List
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: The List

Księżna Kate zdobyła sobie sympatię brytyjczyków i przez długi czas to głównie nią interesowały się media na całym świecie. Później dużą część uwagi skupiła na sobie Meghan Markle. Wiele osób wskazywało, że to nie wróżyło dobrze relacjom obu pań. I faktycznie z relacji medialnych wynika, że od początku relacjom Kate i Meghan daleko było do ideału.

Emily Andrews, specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej w programie "Meghan at 40: The Climb to Power" zdradziła, że Meghan Markle miała w rozmowach z przyjaciółkami wyrażać nadzieję, że to właśnie Kate będzie tą, która pomoże jej odnaleźć się na królewskim dworze. Niestety pierwsze problemy w ich relacjach zaczęły się na bardzo wczesnym etapie.

Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: Entertainment Tonight
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: Entertainment Tonight
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: Entertainment Tonight

Specjalistka zaznaczyła, że Meghan Markle czuła się odtrącona przez wybrankę księcia Williama. Jednocześnie dodała, że nie wie, czy księżna Kate zdawała sobie w ogóle z takich odczuć szwagierki sprawę. Andrews wyraziła również powątpiewanie co do tego, że paniom uda się kiedykolwiek pogodzić na dobre.

A wy, co sądzicie na ten temat?

To też może cię zainteresować: Jak będzie wyglądać ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II? Zagraniczny portal zdradza zaskakujące szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Siedem lat temu odeszła Anna Przybylska. Na jaw wyszła zaskakująca informacja na temat aktorki

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk zaśpiewał piosenkę dla swojego taty. Słowa wzruszają do łez, a wykonanie dzieli internautów