Chociaż Joanna Moro urodziła się i wychowała na Litwie, to pierwsze kroki w wielkiej karierze postawiła w Warszawie, gdzie w 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. Jeszcze podczas studiów grywała w serialach emitowanych przez Telewizję Polską. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola tytułowej bohaterki w serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła".

Od tamtego czasu popularność Moro stale rośnie, a liczne grono jej fanów z zainteresowaniem śledzi jej kroki w świecie polskiego show-biznesu. Ostatnio aktorka na swoim Instagramie wyjawiła coś, czego nie spodziewał się żaden z jej wielbicieli. Wpis został okraszony zdjęciem, które wzruszyło wszystkich internautów...

Ważne słowa Joanny Moro na temat macierzyństwa

Odkąd w 2008 roku aktorka poślubiła Mirosława Szpilewskiego, para doczekała się trójki dzieci: synów, Mikołaja i Jeremiego, oraz córki Ewy. Najmłodsza pociecha ma już prawie dwa lata i stała się ostatnio gwiazdą wzruszającego wpisu swojej mamy... Co wyjawiła Moro?

"Karmienie piersią to temat bardzo indywidualny. Jeśli zadamy sobie pytanie – jak długo karmić dziecko piersią to żadna odpowiedź nie będzie ani dobra, ani zła. Wierzę w to, że my mamy same wiemy najlepiej co jest dla naszych dzieci najlepsze. U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca" - wyznała aktorka, pytając jednocześnie swoje fanki o to, jakie doświadczenia mają z karmieniem piersią.

Wpis Joanny został okraszony dwoma zdjęciami - na jednym Moro pozuje z córeczką, a na drugim karmi ją piersią. To właśnie to drugie wzbudziło największe emocje wśród fanów, którzy byli zachwyceni otwartością aktorki!

Wiele internautek podzieliło się również własnymi doświadczeniami na temat karmienia piersią. Pod postem pojawiło się wiele ważnych słów w tym temacie, który jeszcze wiele osób może uznawać za tabu!

Zobacz także: Paweł Kukiz komentuje wyjście Polski z Unii Europejskiej. Takich słów nikt się nie spodziewał

Może cię zainteresować: Ta uwielbiana gwiazda kilkanaście lat temu zniknęła z anteny. Nikt nie spodziewał się tego, czym obecnie się zajmuje. Co się stało z Moniką Luft

Pisaliśmy również o: Córka Cezarego Pazury miała wystawę własnych obrazów. Jej dzieła oceniła Joanna Sarapata. Ma zastrzeżenia