Media obiegła wiadomość, która z pewnością napawa dumą parę prezydencką Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Dudę, jako rodziców robiącej ogromne zawodowe postępy młodej prawniczki Kingi Dudy.

Wszystkie media opisujące jej ostatnie zadanie, jakiego się podjęła wprost zachwycają się jej aktywnością i cytują się wzajemnie. Nie ulega wątpliwości, że jedynaczka Kinga Duda przynosi rodzicom ogromny dumę.

Zdolna prawniczka, czy prawdziwa pasjonatka?

Okazuje się bowiem, że gdy wydawnictwo Legalease zorganizowało dość ważne webinarium eksperckie, Kinga Duda, która stała się częścią grupy reprezentującej zatrudniając o nią kancelarię, Świetnie poradziła sobie w doradzaniu klientom W informatycznych sporach na wszystkich ich etapach – przedsądowy, mediacyjny i sądowy.

"Super Express" podaje, że córka pary prezydenckiej Kinga Duda była także uczestniczką negocjacji dotyczącej ugód, które miały być zawarte między prywatnymi podmiotami - Kinga specjalizuje się w arbitrażu oraz sporach sądowych projektów technologicznych. Kinga doradzała klientom w kilkudziesięciu sporach informatycznych na etapie przedsądowym, mediacyjnym i sądowym. Uczestniczyła w negocjacjach ugód pomiędzy podmiotami prywatnymi.

Według wielu sympatyków pary prezydenckiej, absolwentka prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i uczelni waszyngtońskiej może być cenną częścią prawniczego świata w naszym kraju.

O tym się mówi: Rząd zamontuje w mieszkaniach urządzenia, które wielu Polakom się nie spodobają. Bunt wisi w powietrzu

Zerknij: Daniel Martyniuk wrócił do domu. Mocno zaskoczył fanów pewnym zdjęciem. Internautom opadły szczęki