Domniemany narzeczony Lyn May mówi, że aktorka powiedziała mu, że nie jest w ciąży – kilka tygodni po tym, jak pojawiła się na pierwszych stronach gazet, ogłaszając, że spodziewa się dziecka w wieku 68 lat.

Kłamstro 68-latki wyszło na jaw

Piosenkarz Markos D1 – którego May nazwała ojcem jej rzekomego dziecka – również zaprzeczył jej twierdzeniu, że jest z nim zaręczona. Przemawiając niedawno do mediów Markos wyjawił, że meksykańska aktorka i tancerka powiedziała mu, że wymyśliła wiadomości o ciąży, aby zwiększyć rozgłos swojej nadchodzącej pożegnalnej trasy koncertowej.

Według 30-letniego prawie piosenkarza, May przyznała się do kłamstwa na początku tego tygodnia, kiedy zadzwonił do niej ze swojego domu w Kalifornii, aby poprosić ją o usunięcie posta na Instagramie, w którym twierdziła, że ​​zawiązują stałą relację. May „nie była naprawdę szczęśliwa” spełniając jego prośbę, powiedział. Markos dodal, że naciskała na ciążę po tym, jak odrzucił ten pomysł, kiedy spotkali się osobiście kilka tygodni wcześniej.

„Powiedziała mi, że nie jest w ciąży, że zasadniczo odnosi się do swoich dzieci jako trasy, którą zaplanowała, ponieważ chce odbyć trasę pożegnalną” – wyznał. Odnosząc się do oświadczeń o zaręczynach, Markos powiedział: „Ja i Lyn nigdy nie mieliśmy związku. Kocham Lyn jako osobę, jako artystę. Wspierała moją karierę, jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Ale nigdy nie mieliśmy prawdziwego związku o charakterze romantycznym”.

Kilka dni później Markos, którego prawdziwe nazwisko brzmi Marcos Hernandez, powiedział mediom, że był zaskoczony tym, co pojawiło się na mediach społecznościowych Lyn. Zasugerował, że para mogła mieć pijacką jednonocną imprezę, ale dodał: „Piliśmy – wypiłem tak dużo, że nawet nie wiem, co się stało tamtej nocy. To było po prostu szalone”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ekstremalnie niskie temperatury tegorocznej zimy. Ostrzeżenia z całego świata są niepokojące

Zerknij: Hanna Lis nie kryje smutku. Nie spodziewała się, że strata przyjdzie tak nagle. Co się wydarzyło