Na całym świecie widać nieustannie zmiany, które mocno wpływają na jakość życia populaci ludzkiej. Wielu wieszczy i jasnowidzów ostrzegało ludzkość na przestrzeni dziejów przed wydarzeniami, które miały już miejsce, dzieją się teraz i przed tymi, które mają nastąpić.

Świat już dawno stanął na głowie. Czy przyszła pora na upadek?

Zgodnie z przewidywaniami Nostradamusa, w 2022 roku inflacja wymknie się spod kontroli, dolar załamie się, a złoto, srebro i bitcoin zostaną uznane za aktywa, w które warto zainwestować więcej pieniędzy. Obecnie na całym świecie cyfrowe środki płatnicze wypierają fizyczny pieniądz. Ekonomiści biją na alarm, by zacząć gromadzić dobra mogące w przyszłości stanowić rodzaj towaru wymiennego.

Co na ten temat twierdził Nostradamus? Przewidział ogromne kłopoty finansowe, które zaprowadzą haos gospodarczy - Kopie złota i srebra napompowane, które po kradzieży zostały wrzucone do jeziora, na odkrycie, że wszystko się wyczerpało i rozproszył dług. Wszystkie skrypty i obligacje zostaną zniszczone.

Wielu światowej klasy naukowców przewiduje, że w krótkim czasie urządzenia i maszyny przejmą kontrolę nad ludzkością jako sztuczna inteligencja zdolna do rozwoju, nauki i samostanowienia. Uznając nas za gorszy rodzaj bytu, zechcą nas sobie podporządkować. To już się dzieje, a zaskakujące jest to, że sami pomagamy sztucznej inteligencji w nauce. Czy chcąc zalogować się na jakiejś stronie musieliście kiesyś zaznaczyć na przykład wszystkie obrazki przedstawiające auto, albo konkretny kształt? Robiąc to dostarczamy botowi informacji o świecie.

Sztuczna inteligencja zaatakuje rasę ludzką, a nasze komputery osobiste będą w stanie symulować moc mózgu małej wioski. Komputery z ludzkim interfejsem sztucznej inteligencji obudzą się i uznają ludzkość – ich twórców i mistrzów – za intelektualnie gorszą.

Roboty zniszczą ludzkość - Te z Jeziora Genewskiego i Mâcon: Wszyscy zebrani przeciwko Akwitanii: Wielu Niemców, dużo więcej Szwajcarów, Zostaną rozprowadzeni wraz z tymi z Humane.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Przepowiednie Nostradamusa powoli sprawdzają się jedna po drugiej. Co zatem czeka nas w 2022 roku

Zerknij: Objawy nowotworu mogą zaskoczyć. Kiedy nasza skóra ostrzega, że organizm ma kłopoty