Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Kubera pracuje na co dzień w gabinecie tomografii komputerowej. To właśnie ona jako pierwsza dowiedziała się o chorobie młodszej siostry. Gdy Anna źle się poczuła, od razu zadzwoniła do Agnieszki, która umówiła jej wizytę u lekarza.

Okazało się, że na badaniu wyszła zmiana, która na pierwszy rzut oka wydawała się łagodna. Dopiero później prawda stała się brutalna. Agnieszka wspomina moment, w którym poznała diagnozę wcześniej niż sama pacjentka.

Lekarka zdążyła do mnie zadzwonić: „Tu coś jest – mówi – ale na razie się nie martw, bo jeśli nawet, to pewnie zmiana łagodna”. Na to wchodzi Ania: „Wiesz co, doktor powiedziała, że tam nic nie ma”. Potem wróciłam do rozmowy z lekarzem: „Przecież nie powiem dziewczynie, która wsiada do auta, że ja już coś widzę”. Wieczorem zadzwoniła, że musimy Ance załatwić wizytę u chirurga. Zrobili jej kolejne USG, ale cały czas obowiązywała wersja o zmianie łagodnej. Dopiero na stole operacyjnym okazało się co innego.

Agnieszka do samego końca wspierała swoją młodszą siostrę w walce z chorobą. Choć stroni od show-biznesu, czasami wstawia na Instagram zdjęcia z życia prywatnego. Na jednym z ostatnich widać, jak urządziła sobie mieszkanie.

Przytulne wnętrza ozdobione są pamiątkami po zmarłej, popularnej siostrze. Nie brakuje obrazów oraz zdjęć z podobizną Anny Przybylskiej, dzięki której Agnieszcze wydaje się, jakby jej ukochana przyjaciółka była wciąż blisko. To naprawdę wzruszający widok.

To również może Cię zainteresować: Życie Andrzeja Wajdy Było Pełne Niespodzianek. Kochliwy Reżyser Długo Szukał Miłości

Zobacz także: Magdalena Narożna Zmieniła Fryzurę. Teraz Przypomina Małgorzatę Rozenek