Magda Umer jest znaną i cenioną piosenkarką. Aktorką, reżyserką, dziennikarką i scenarzystką. Pojawiała się nie tylko na deskach teatru, ale również na szklanym ekranie. Wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak: „Piąta rano”, „Jeremi Przybora” czy „Weryfikacja”.

Magda Umer opowiedziała o wielkim nieszczęściu

Kilka miesięcy temu Magda Umer udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu „Viva!”. Gwiazda opowiedziała między innymi o ogromnej tragedii, która dotknęła jej rodzinę.

Brat Magdy Umer był chory na zanik mięśni [SMA]. Chłopak urodził się całkowicie zdrowy, a choroba zaczęła stopniowo dawać o sobie znać.

Magda Umer. Źródło: youtube.com
Magda Umer. Źródło: youtube.com
Magda Umer. Źródło: youtube.com

Jak opowiada Magda Umer - na początku musiał częściej siadać, później wstawał, po upadku w przedszkolu nie mógł się już podnieść i konieczny był zakup wózka inwalidzkiego, w wieku siedmiu lat się przeziębił przez co jego organizm mocno się osłabił i chłopiec już się nie podniósł.

To smutne, z czym musiała się zmierzyć rodzina piosenkarki

Jego choroba łączyła całą rodzinę. Zarówno Magda Umer, jak i rodzice chcieli mu pomóc, sprawić żeby był szczęśliwy pomimo ogromnego bólu. Piosenkarka do dzisiaj pamięta słowa„ które wypowiedział pod koniec życia - „Zabijcie mnie, bo nie mogę już patrzeć, jak się ze mną męczycie”.

Magda Umer. Źródło: youtube.com
Magda Umer. Źródło: youtube.com
Magda Umer. Źródło: youtube.com

Magda Umer przyznaje, że opiekowanie się bratem wymagało ogromnego wysiłku fizycznego. Najgorszy był jednak fakt, że nie mogli mu pomóc i musieli patrzeć na jego niewyobrażalne cierpienie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN