Były prezenter BBC News poślubił miłość swojego życia w sobotę, ale aktorka Emma ogłosiła tę wiadomość w niedzielę i zaszokowała fanów, dzieląc się słodkim zdjęciem z ich specjalnego dnia.

Gołąbki, które ogłosiły swoje zaręczyny w zeszłym miesiącu - ale powiedziały, że chcą się pobrać w przyszłym roku, spojrzały na księżyc, śmiejąc się i patrząc sobie w oczy na wzruszającym zdjęciu.

Simon, lat 60, obejmował ramieniem swoją nową żonę, podczas gdy Emma uśmiechała się do męża. „Wczoraj był bardzo dobry dzień”, napisała obok obrazu, dodając hashtag: „#mrandmrs”.

Wielu fanów pogratulowało parze wspaniałej wiadomości, a wielu komplementowało kochanków. W zeszłym miesiącu fani dowiedzieli się, że para była zaręczona po tym, jak Simon, prezenter GB News, potwierdził tę wiadomość.

Planowali wziąć ślub w przyszłym roku. „Tak, to prawda” – potwierdził zachwycony Simon w wywiadzie dla MailOnline . „Oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi, podobnie jak nasze dzieci. „Będziemy świętować na wiosnę, kiedy będzie bezpiecznie urządzić przyjęcie”.

Urodzona w Londynie aktorka Emma i doświadczony prezenter Simon mieszkają razem w Cotswolds. Emma była już trzykrotnie zamężna, co uczyniło Simona jej czwartym mężem w wieku 61 lat. Ma też dwoje dzieci z poprzednich małżeństw.

Tymczasem Simon był żonaty przez prawie 14 lat z Victorią Graham, ale para niestety rozpadła się w 2019 roku, a jego była żona podobno nawiązała związek ze swoim kolegą z BBC, Jonem Griptonem.

O tym się mówi: Wróżbita Maciej ostrzega. Czekają nas czasy jeszcze gorsze, niż obecne. O co chodzi

Zerknij: Wiadomo, jak wyglądają relacje Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Czy małżonkowie nadal mają ze sobą kontakt