Jak przypomina portal "Jastrząb Post", do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego doszło krótko po ich ślubie. Po pojawieniu się plotek na temat ich rozejścia się, oboje zamieścili w mediach społecznościowych krótkie doświadczenia. Jeden z dwutygodników przyjżał się relacjom małżonków. Czy para utrzymuje ze sobą jakiekolwiek kontakty?

To długo była tajemnica

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez długi czas ukrywali swój związek. Próżno było szukać w udzielanych przez nich wywiadach wzmianek o sobie, czy natrafić na ich wspólne zdjęcia. W końcu zdecydowali się nie ukrywać miłości. Zaręczyli się i wzięli ślub. Niedługo po ślubie media obiegła informacja, że Wojciechowska i Kossakowski się rozstali.

Zaledwie po trzech miesiącach od ślubu media obiegła informacja, że ich związek się rozpadł. Dość szybko do doniesień medialnych odnieśli się sami zainteresowani, potwierdzając przykre wieści. Martyna Wojciechowska nie ukrywała, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu. " To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu" - powiedziała w wywiadzie dla "Pani".

Jak dziś wyglądają relacje Przemka Kossakowskiej i Martyny Wojciechowskiej?

Do rozstania Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej doszło kilka miesięcy temu. Jak donosi "Party" od momentu, kiedy Kossakowski wyprowadził się z mieszkania, małżonkowie mają nie utrzymywać ze sobą kontaktu. Nie spotykają się, a nawet nie rozmawiają przez telefon.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

"Party" przypomina, że żaden z małżonków nie potwierdził złożenia wniosku o rozwód. Myślicie, że już niebawem do tego dojdzie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Jerzego Połomskiego obiegły media. Artysta nie może wrócić do domu, choć bardzo by tego chciał. Co się dzieje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szykują się poważne zmiany na cmentarzach. Przedstawiono nowy projekt. Czego dotyczy

O tym się mówi: Naukowcy oszacowali, które miejsca na Ziemi będą najbezpieczniejsze w kluczowym momencie. Czy wymienili Polskę