Każdy kto pamięta aferę, jaka wybuchła 1 września tego roku po zatrzymaniu Beaty Kozidrak przez policję, prowadzącą samochód pod wpływem alkoholu, z pewnością zaInteresuje się najnowszymi wieściami, jakie obiegły media.

Beata Kozidrak śledzona dwa kilometry przez fotoreporterów

“Pomponik” postanowił prześledzić tabloidowe doniesienia na temat zakupów, jakich dokonała Beata Kozidrak. Mimo faktu, że sprawa jej wpadki prawie zniknęła z nagłówków, jeden z popularnych tabloidów zrelacjonował spacer piosenkarki, którego dystans, to według doniesień medialnych dwa kilometry.

Okazuje się, że paparazzi dotarli wraz z Beatą Kozidrak do sklepu spożywczego. Jak to bywa z fotoreporterami, tym razem także zakupy gwiazdy zostały zinwigilowane.

Paparazzi bardzo lubią zaglądać ludziom do sklepowych koszyków, a także do reklamówek, w których te zakupy się znalazły.

Wielu nie mogło uwierzyć z wytrwałość fotoreporterów, gdy media obiegła informacja o tym, że Dorota Rabczewska udała się do apteki, a w jednorazowym worku wyniosła z niej test ciążowy. Do tej pory nie było jednoznacznego potwierdzenia autentyczności powstałych wówczas zdjęć. Wiadomo natomiast, że niektóre z publikowanych przez tabloid fotografii ona sama umieściła na swoim profilu na Instagramie.

W przypadku zakupów Beaty Kozidrak, po przejrzeniu jej wyboru paparazzi stwierdzili, że nabyła zdrową żywność, a także piwo.

Byłoby ogromną sensacją w oczach wielu zainteresowanych życiem prywatnym Beaty Kozidrak, gdyby to piwo zawierało jakiekolwiek procenty, jednak według doniesień tabloidu piwo kupione przez Beatę Kozidrak było bezalkoholowe.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Gwiazda serialu "Dynastia" na ślubnym kobiercu. Jak teraz wygląda 61-letnia Fallon Carrington

Zerknij: Zima zbliża się wielkimi krokami. Synoptyk zdradza, kiedy możemy spodziewać się pierwszych opadów śniegu