"Super Express" po mistrzowsku śledzi i jest na bieżąco z tym, co słychać na polskich cmentarzach. Wielu czytelników z zainteresowaniem dowiaduje się, jak wyglądają groby ich idoli.

Jak teraz wygląda grób Ryszarda Kotysa

Tabloid postanowił tym razem dokonać aktualizacji odnośnie wyglądu nagrobka Ryszarda Kotysa, którego Polacy najbardziej kojarzą z roli Mariana Paździocha z serialu "Świat według Kiepskich", który od wielu lat bawi wielu wiernych widzów.

Okazuje się, reaktor doczekał się pięknego nagrobka, który nie umknął uwadze fotoreporterów i internautów.

Artysta odszedł w wieku 88 lat, 27 stycznia 2021 roku. Pochowano go na cmentarzu w miejscowości Lusowo niedaleko Poznania.

Chodź 88 latek zmagał się z charakterystycznymi dla tego wieku problemami, oraz demencją, za przyczynę jego śmierci uznano covid-19, z powodu którego artysta trafił do szpitala w Poznaniu. Odszedł kilka dni później według medialnych doniesień.

Metamorfoza ostatniego miejsca spoczynku Ryszarda kotysa jest oszałamiająca. nagrobek jest sporych rozmiarów i wygląda oryginalnie.

Nagrobek jest sporych rozmiarów, a projektant wykazał się sporą fantazją. Jak widać, aby doczekać się honorów za zasługi dla sztuki, nie trzeba po śmierci spocząć wśród innych wielkich gwiazd.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Aktorzy z serialu "Lalka" odchodzili na straszną chorobę. Czy był to fatalny zbieg okoliczności

Zerknij tutaj: Mieszkańcy jednego z województw z niepokojem wypatrują rachunków. Ceny idą mocno do góry. Podwyżka jest drakońska

Nie przegap też tego: Wtorkowa aura nie będzie dla nas zbyt przyjazna. Niewykluczone opady śniegu. Czego jeszcze należy się spodziewać