Jak podaje portal "Plotek", Dominika Gwit postanowiła zadbać o swoje włosy. Postawiła nie tylko na nową fryzurę, ale także na regenerację włosów. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit jest dość aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się na nich szczegółami nie tylko swojej aktywności zawodowej, ale także życia prywatnego. Tym razem zamieściła post pokazujący efekty wizyty w jej ulubionym salonie fryzjerskim.

Dominika Gwit nie należy do grona gwiazd, które decydują się na eksperymentowanie z własnym wizerunkiem. Od lat jest wierna jednej fryzurze, w której czuje się dobrze. I tym razem aktorka nie zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku, choć efekty wizyty w jej ulubionym salonie widać gołym okiem.

Aktorka poddała się zabiegowi regeneracji włosów. Zdecydowała się tez nieco rozjaśnić kolor i nieco skrócić. Fani Dominiki Gwit nie kryją zachwytu. Pod postem nie zabrakło głosów podziwu dla odmienionego wyglądu gwiazdy.

Dominika Gwit o akceptacji siebie

Niedawno aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym poruszyła kwestię walki z nadwagą i procesem akceptowania swojego ciała. Aktorka ma za sobą spektakularną utratę wagi, po której niestety znów sporo przytyła. Przyznała, że wreszcie udało jej się znaleźć lekarkę, która pomogła jej znaleźć przyczynę tycia. Okazało się, że cierpi na chorobę autoimmunologiczną powodującą przyrost wagi.

Aktorka nie ukrywa, że utrata wagi nie przyniosła jej szczęścia. Udało jej się je znaleźć dopiero w momencie, kiedy zdała sobie sprawę, że musi zaakceptować siebie taką, jaką jest. " Niezależnie od rozmiaru, to ja Dominika jestem swoją największą wartością i zacznę cieszyć się tym życiem" - powiedziała w rozmowie z portalem "Oh!me".

A jak wam podoba się Dominika Gwit w odświeżonym wydaniu?

To też może cię zainteresować: Angelina Jolie podjęła kolejną decyzję w sprawie rozwodu. Chodzi o ważne miejsce dla Brada Pitta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące zapowiedzi dotyczące dwóch ważnych miast w Polsce. Te zmiany mogą okazać się dla nich końcem

O tym się mówi: Tomasz Lis zaliczył sporą wpadkę. Dziennikarz musiał się gęsto tłumaczyć. Posypała się lawina negatywnych komentarzy