Przed nami następny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszyscy kibice powoli szykują się do dopingowania zawodników w biało-czerwonych barwach. Jednym z nich, który budzi ostatnio bardzo duże zainteresowanie opinii publicznej jest Kamil Stoch z Zębu.

Kamil Stoch ostro trenuje i wraca do formy po operacji

Jak podaje "Super Express", sportowiec czeka już z niecierpliwością na inaugurację nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, co widać między innymi na jego profilu na mediach społecznościowych.

Kamil Stoch działa prężnie nie tylko na swoim instagramowym profilu, ale także ostro się wziął do roboty i intensywnie trenuje przed nadchodzącym pasmem konkursów w skokach narciarskich.

Posty, jakie publikuje na swoim koncie na Instagramie sportowiec, są dowodem na to, że nie może się już on doczekać nowego sezonu konkursów. Błysk w oczach i szczery uśmiech zdradzają jego zapał i zaangażowanie treningi, w których wspiera go piękna żona Ewa Bilan-Stoch.

Wszystkim kibicom i fanom Kamila Stocha pozostaje trzymać kciuki za jego zdrowie, które wiosną tego roku troszkę się pogorszyło. Gdy media obiegła informacja o tym, że sportowiec poddany był operacji stawu skokowego, pani bardzo się o niego martwili.

Obecnie widać jednak, że jego pasja, mądre treningi i dobry humor pomagają mu w osiągnięciu szczytowej formy. Dowodem na to jest opublikowana przez niego najnowsza fotografia.

Co o tym sądzicie? Będzie mistrostwo?

O tym sie mówi: W sieci pojawiło się zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy, które zrobiło furorę. "Sprawdzała ceny dla kolegi męża"

Zerknij: GIF publikuje pilny komunikat. Partia popularnego leku została wycofana ze sprzedaży. Zażycie produktu może zaszkodzić