Ze szczególnym podekscytowaniem oczekujemy jednego: od dawna obiecany remake „Kevin sam w domu”, który pojawi się wyłącznie w serwisie streamingowym Disney+. Pierwszy zwiastun powinien teraz generować oczekiwanie na kontrowersyjny projekt, ale strzał nie powiódł się.

Kevin sam w domu: ​​​​O to właśnie chodzi w nowej edycji

Ogólnie rzecz biorąc, jest to szósty film z serii „Kevin”: po „Kevinie samym w domu” i dobrze znanym „Kevinie samym w Nowym Jorku”, a następnie „Znowu sam w domu”, „Kevin – sam przeciwko wszystkim” ” i „Sam w domu: Przewrót bożonarodzeniowy”.

Żaden z tych tanio wyprodukowanych sequeli nigdy nie mógł opierać się na sukcesie oryginałów. Pewnie także dlatego, że w dwóch pierwszych filmach zabrakło głównego aktora: Macaulaya Culkina. Obecnie nowy film „Not Alone Again at Home” (w oryginale angielskim: „Home Sweet Home Alone”) w zasadzie opowiada tę samą historię, jak w pierwszej części.

Kevin nazywa się teraz Max Mercer (Archie Yates, „Królik Jojo”), ale mały chłopiec jest również zapomniany podczas świąt Bożego Narodzenia, kiedy jego rodzina wsiadła na pokład samolotu do Tokio.

Dójka włamywaczy zakłóca spokój Maxa. Pam (Ellie Kemper, „Unbreakable Kimmy Schmidt”) i jej mąż Jeff (Rob Delaney, „Deadpool 2”) chcą ukraść pamiątkę z rodzinnego domu Mercerów. Oczywiście zrobili ustalenia bez wzięcia pod uwagę obecności Maxa w domu…

Fani dają upust swojej złości na YouTube i Twitterze

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Devin Ratray (@devinratray)

Fani już mocno rozczarowani projektem. „Co za strata pieniędzy i czasu” skomentował jeden użytkownik, inny stwierdził zwięźle: „Po prostu zostanę z oryginałem na Boże Narodzenie”. Jeden z wysoko ocenianych komentarzy zawiera uwagę: „To wygląda jak parodia oryginału”. Komentarze były również kontynuowane na Twitterze: „Pierwszego filmu nie da się pokonać. Przestań więc tworzyć nowe części”.

Inny skomentował pierwszy oficjalny plakat do filmu i napisał: „Boże, plakat do 'Not Alone Again' jest naprawdę zły, podobnie jak zwiastun”. Jeszcze inny komentarz na Twitterze mówi: „Nie rozumiem. Próbowałeś tego z „Home Alone” i była to kompletna porażka, jak każdy remake od tamtej pory. To będzie nieszkodliwy film, ale ostatecznie nie da się powtórzyć magii dwóch pierwszych filmów. “

Smaczkiem dla fanów oryginału jest fakt, że zagra tam odtwórca roli Buzza, starszego brata Kevina z poprzednich dwóch części - Devin Ratray.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Devin Ratray (@devinratray)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Joanna Opozda nie kryje szczęścia. Żona Antka Królikowskiego zdradziła, co sprawiło jej tak wiele radości

Zerknij: Beata Kozidrak po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Co gwiazda zrobiła tym razem