Jak podaje portal "Pudelek", Beata Kozidrak dała się przyłapać fotoreporterom w czasie zakupów. Piosenkarka wybrała się na nie pieszo. Na zdjęciach widać, że artystka nie ominęła działu z piwami bezalkoholowymi.

Beata Kozidrak przyłapana na jeździe pod wpływem

Beata Kozidrak na początku września została zatrzymana przez policję. W trakcie kontroli alkomatem okazało się, że artystka wydmuchała dwa promile! Po ujawnieniu przez media informacji na ten temat, Kozidrak musiała zmierzyć się z ogromną krytyką. Wokalistka w mediach społecznościowych przyznała się do błędu i przeprosiła za swoje zachowanie. Potem na jakiś czas wycofała się z życia publicznego.

Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl

Kiedy sprawa nieco przycichła, Beata Kozidrak znów pojawiła się na scenie. Można ją było zobaczyć u boku Justyny Steczkowskiej, gdzie obie panie wykonały wspólny utwór. Ostatnio piosenkarka dała się przyłapać fotoreporterom w czasie zakupów. Do sklepu, oddalonego o dwa kilometry od jej domu, wybrała się pieszo. Nie zdecydowała się skorzystać z taksówki.

Beata Kozidrak udała się na dział mięsny, a także dział z warzywami i owocami. Nie ominęła również regałów z alkoholami. W jej koszyku po chwili namysłu znalazł się czteropak piwa bezalkoholowego. Po skończonych zakupach artystka ruszyła z torbami w drogę powrotną do swojego domu. Zdjęcia z wyprawy piosenkarki do sklepu znajdziecie tutaj.

Beata Kozidrak/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Beata Kozidrak/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Beata Kozidrak/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek

Jak myślicie, czy Beacie Kozidrak uda się naprawić swój wizerunek mocno nadszarpnięty wrześniowym incydentem?

To też może cię zainteresować: GIF publikuje pilny komunikat. Partia popularnego leku została wycofana ze sprzedaży. Zażycie produktu może zaszkodzić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W sieci pojawiło się zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy, które zrobiło furorę. "Sprawdzała ceny dla kolegi męża"

O tym się mówi w Polsce: Rząd podjął decyzję, która zmusi wielu Polaków do poważnego wydatku w 2022 roku. Chodzi o telewizor

O tym się mówi na świecie: Britney Spears przeżywa kolejne trudne chwile. Czy gwiazda nie zmoże odzyskać opieki nad swoimi dziećmi