Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze występowała nieco upiększona, lub "zrobiona" na przysłowiowe milion dolarów. Tym razem zaskoczyła wszystkich.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez filtra fotograficznego na Instagramie

Na instagramowym profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, które mocno zainteresowało opinię publiczną, a internautów niezwykle zaskoczyło... Jak wiemy, Małgorzata Rozenek-Majdan podobnie jak wiele innych celebrytek, zawsze dba o swój wizerunek dopracowując jego najdrobniejszy szczegół, zanim pokaże się szerszej części społeczeństwa. Jej instagramowy profil aż trzeszczy od pięknych fotografii, na których kusi urodą i smukłą kibicią.

Nie kryje także, że korzysta z dobrodziejstw kosmetycznych, czego efekty są widoczne i oszałamiają. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała post, w którym nawiązała do swojego nowego projektu biznesowego w postaci telemedycznej platformy oferującej medyczne konsultacje online. Na zdjęciu widać celebrytkę bez filtrów, jakich można użyć podczas robienia zdjęć i filmików. Choć widać od razu, że to Małgorzata, różnica jest wyraźna.

Internauci rzucili się do komentowania, a zdania były naprawdę podzielone. Jedni z troską zauważyli, że wygląda na zmęczoną, inni wprost oznajmili, że widać na zdjęciu jej faktyczny wiek, a jeszcze inni stwierdzili stanowczo, że jest nieetycznym promowanie medycznych usług wykonywanych drogą internetową.

Co Wy sądzicie o pomyśle i twarzy Małgorzaty bez filtrów?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą zmiany w 2022 roku

Zerknij: Z życia wzięte: Kobieta była z mężem na chrzcie i usłyszeli imię małej dziewczynki. Nie potrafili zrozumieć tego wyboru