​​Angelina Jolie, która jest obecnie uwikłana w walkę z Pittem o opiekę nad dziećmi, czuła się jakby Clooney „zabrał Brada jej i ich dzieciom”. To stwierdzenie odnosi się do niedawnej podróży Pitta do trzeźwości, która, jak twierdzi tabloid, była kolejnym gwoździem w jego przyjaźni z Clooneyem.

Jak się ma przyjaźń Brada Pitta i Georga Clooneya

Według medialnych doniesień, Clooney i Pitt „rozrastali się coraz bardziej”, gdy Pitt zrezygnował z picia i obaj „ledwo ze sobą rozmawiali” na przyjęciu z okazji 50. urodzin Aniston. „Zdecydowanie już nie spędzają czasu razem.

Brad czuje, że George został dźgnięty nożem w plecy”, mówi źródło. Inne źródło podaje, że Clooney jest kochającym ojcem dla swoich bliźniaków, Elli i Alexandra, których ma ze swoją żoną Amal – a kiedy ma czas na kontakty towarzyskie, Clooney jest bardziej skłonny spędzać czas z Amal lub swoim partnerem biznesowym, Rande Gerbera. „Tęskni za niektórymi dobrymi chwilami, które dzielił z Bradem, ale nie mają już ze sobą tak wiele wspólnego” — mówi wtajemniczony.

W przeciwieństwie do tego, outlet twierdzi, że singiel Pitt to „cały klimat bohemy” i „zdecydowanie wolałby nakręcić powiew z jednym ze swoich kumpli od sztuki, niż spędzać czas na jakiejś tandetnej hollywoodzkiej imprezie z kimś takim jak Rande”.

Obnecnie to wygląda jednak inaczej

George Clooney i Brad Pitt ponownie spotykają się na dużym ekranie i prawie wszyscy w Hollywood są podekscytowani współpracą duetu. Jednak jedyną osobą, która nie jest zachwycona perspektywą, jest żona Clooneya, Amal.

Według New Idea pomysł , aby George i Pitt pracowali razem nad nowym filmem, budzi zmartwienie Amala. Wtajemniczony przyznaje: „Amal ma rację”, jeśli chodzi o obawy, że ta dwójka sprowadzi się nawzajem na manowce, tak jak kiedyś. Przez kilka lat przyjaźń George'a i Pitta nie istniała.

Według przyjaciół bliskich Clooneys, Amal „dokłada wszelkich starań, aby nie popełniać tych samych błędów, które zrobiła Angelina” z Pittem. Jednak Amal rzekomo „wie”, że George i Pitt „zamierzają psoty”, ponieważ Pitt jest teraz singlem.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski powiązał podwyżki cen za energię z tym, co nas czeka. "Dlatego rządy każą oszczędzać'

Zerknij: Zaginął 5-letni Maksymilian. Został zabrany spod przedszkolnych drzwi. Policja pilnie apeluje o pomoc