Według podanych w sieci informacji, 5-letniego Maksymiliana zabrała najprawdopodobniej pozbawiona praw rodzicielskim matka. 18 października bieżącego roku, około godziny 7:45 pracownica placówki opiekuńczej odprowadziła jak zwykle do przedszkola dwoje dzieci, a jednym z nich był 5-letni Maksymilian.

Został porwany wcześnie rano 18 października

Pod budynkiem placówki przypuszczalnie czekała już na niego pozbawiona praw rodzicielskich matka, która wykorzystując chwilę nieuwagi wychowawczyni otwierającej właśnie drzwi, szybko złapała chłopca i oddaliła się z nim w niewiadomym kierunku.

Zaginiony chłopiec miał dziś rano na sobie kurtkę w granatowym kolorze, ciemne spodnie oraz buty, a na głowie miał niebieską czapkę.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie aktualnego miejsca pobytu 5-letniego Maksymiliana, proszone są o pilny kontakt - z Zespołem ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, tel. 47 87 313 04, funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego tel. 47 87 311 99, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, tel. 47 87 312 40 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com - napisano w ogloszeniu.

O tym się mówi: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Dominiki Tajner. Operacja piersi to nie wszystko

Zerknij: Marcelina Zawadzka pokazała zawartość lodówki. Już teraz wiadomo, jak odżywia się gwiazda, które może pochwalić się świetną figurą