Kilka tygodni błogiej ciszy na temat Rafała Brzozowskiego i jego prywatnych spraw, nagle w "Dobrym Tygodniu" ukazał się artykuł subtelnie sugerujący, że Rafał Brzozowski nie do Edyty Górniak poczuł miętę, a do Marty Manowskiej, swojej współprowadzącej program "The Voice Senior".

Rafał Brzozowski szczerze o swoich relacjach z Martą Manowską

Tygodnik zapędził się w swych zapewnieniach, jakoby znajomi Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego dostrzegają w ich relacji ogromny potencjał romantyczny.

Jak podaje z kolei "Pomponik", według opisującego tę relację tygodnika, Marta Manowska mocno zbliżyła się do Rafała Brzozowskiego z powodu wielu wspólnych tematów, zainteresowań i pasjonujących historii, którymi mogli się wymieniać.

Jeden z popularnych tabloidów postanowił zweryfikować te doniesienia i zapytano o tę relację u źródła, czyli Rafała.

Ten stwierdził, że w prawdzie tygodnik opisujący sympatię Rafała i Marty dzwonił do niego, jednak podczas rozmowy nigdy nie padła deklaracja o jakimkolwiek romansie - Powiedziałem jej dwa zdania, że super nam się pracuje w "The Voice" i tyle, a prywatnie się nie widujemy, bo nie ma kiedy. Czyli znowu będę miał romans dorobiony... (...)

Dodał, że nie mają czasu na widywanie się poza planem programu, więc nie może być mowy nawet o relacji przyjacielskiej, chociaż bardzo się polubili.

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor zdradziła sekret produkcji "Nasz nowy dom". Cała prawda wyszła na jaw. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. Najsłynniejsze syjamskie siostry są już dorosłe mimo ponurej diagnozy lekarzy. Jak 31-latki radzą sobie dzisiaj