Nie wszystkie bliźnięta syjamskie, które dalej prowadzą szczęśliwe, zdrowe życie, zostały rozdzielone i uważa się, że na całym świecie jest 12 dorosłych par bliźniąt syjamskich.

Jak sobie radzą wciąż połączone Abby i Brittany Hensel

Te niezwykłe bliźnięta syjamskie stawiły czoła przeciwnościom losu. Po urodzeniu lekarze powiedzieli rodzicom, że nie pożyją dłużej niż kilka godzin. Teraz 31 lat później są cudownie dorosłymi osobami. Kiedy się urodziły, trafiły na pierwsze strony gazet, a dziś nadal robią duże postępy w swoim życiu.

Nauczyły się tolerować siebie nawzajem – pracując razem jako dwie jednostki, ale jako jedno ciało. Dzielą ten sam świat, spędzając razem wszystkie swoje dni – żyjąc wyjątkowym życiem jako zrośnięte bliźnięta.

Pomimo różnych osobowości i wyczucia mody, 31-letnia Abby i Brittany Hensel łączy jeden zestaw ramion i nóg oraz niezwykle silna więź.

Siostry wystąpiły w swoim własnym serialu reality i pracowały razem od urodzenia, aby z powodzeniem poruszać się we wszystkim, od jazdy samochodem, pływania, po pracę jako nauczycielki w niepełnym wymiarze godzin w piątej klasie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Fran bow 🙇 (@franbow)

Według The Mirror, Abby powiedziała: „Nigdy nie życzyłyśmy sobie, abyśmy były rozdzielone, ponieważ nigdy nie byłybyśmy w stanie robić wszystkich rzeczy, które teraz robimy, takich jak gra w softball, bieganie i uprawianie sportu”.

O tym się mówi: Przyjaźń Brada Pitta z Georgem Clooneyem mocno niepokoi Amal. Czego obawia się żona Georga

Zerknij: Mieszkańcy jednego z miast borykają się ze sporym problemem. "Wcześniej ich tu nie było". To prawdziwa plaga