Ujawniono, że ostateczną pamiątkę po Księżnej Dianie, otrzymała finalnie Księżniczka Charlotte, zamiast Lilibet Diany. Księżniczka Charlotte ma ponoć zapewnione otrzymanie ostatecznej pamiątki po księżnej Dianie zamiast Lilibet Diany.

Młoda księżniczka otrzyma tiarę księżniczki Diany Spencer, swojej zmarłej babci. Ta królewska wiadomość pojawia się jako romantyczne zdjęcie Kate Middleton, które zajmuje zaszczytne miejsce w gabinecie księcia Williama.

Sześciolatka otrzyma w przyszłości tiarę po babci

Oczekuje się, że księżniczka Charlotte otrzyma ostateczną pamiątkę po księżnej Dianie zamiast Lilibet Diany. Jako jedyna córka przyszłego króla Anglii, z księciem Williamem drugim w kolejce do tronu w królewskiej sukcesji, młoda księżniczka z Cambridge ma otrzymać tiarę księżnej Diany. Według wtajemniczonych informatorów pałacowych, gdy sześcioletnia Charlotte, dorośnie, będzie miała „wybór pałacowych klejnotów”, a w szczególności dwie sztuki, które są już jej przeznaczone.

Zrozumiałe jest, że trwają już rozmowy, aby Charlotte odziedziczyła Tiarę Diany Spencer, która należy do rodziny jej zmarłej babci księżnej Diany, która zginęła tragicznie w 1997 roku po wypadku samochodowym.

Możesz rozpoznać nakrycie głowy, które nosiła księżna Diana na ślubie z księciem Karolem w 1981 roku , a także na inne specjalne okazje, w tym na państwowy obiad w Brisbane w Australii w 1983 roku. Tiara jest obecnie w posiadaniu młodszego brata księżnej Diany, Charlesa, 9. hrabiego Spencera, który mieszka w Althorp House.

Wtajemniczony powiedział: „William jest blisko ze swoim wujem i zapytał, czy klejnot jego matki może zostać kiedyś podarowany Charlotte”. „William zdaje sobie sprawę, że hrabia ma własne córki, ale wszyscy zgodzili się, że legendarny klejnot Diany należy do jej pierwszej wnuczki”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez lady di 90s (@ladydi90s)

Najmłodszy syn księżnej Diany i brat księcia Williama, książę Harry, ma córkę Lilibet Dianę ze swoją żoną Meghan Markle, ale ponieważ Lilibet nie była pierworodną córką przyszłego króla, jest mało prawdopodobne, aby otrzymała tiarę. Zwykle królewskim pannom młodym wypożycza się nakrycie głowy od królowej, ale kiedy księżna Diana poślubiła Karola, postanowiła użyć jednej ze swoich rodzinnych pamiątek zamiast czegoś, co należy do rodziny królewskiej.

O tym się mówi: Niż Hendrik mocno da się nam we znaki. Czekają nas niespokojne pogodowo dni. Czego należy się spodziewać

Zerknij: Z życia wzięte. Rodzice ciężko pracowali, aby zapewnić dzieciom przyszłość. Gdy potrzebowali pomocy, syn zaskoczył ich odpowiedzią