Jak przypomina portal "Pomponik", niedawno Joanna Opoza i Antoni Królikowski potwierdzili radosną wiadomość, że czekają na narodziny swojej pierwszej pociechy. Ostatnio aktorka zdecydowała się pochwalić swoim fanom pierwszą rzeczą zakupioną dla nienarodzonego jeszcze maluszka. Nie była w stanie powstrzymać łez.

Joanna Opozda nie była w stanie powstrzymać łez

O tym, że Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka, mówiło się już od dawna. Para długo dementowała plotki. Wreszcie jednak zdecydowali się potwierdzić, że faktycznie niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Zrobili to, publikując w swoich mediach społecznościowych specjalne oświadczenia.

Pojawiło się ono pod koniec września. Informowali w nim, że faktycznie spodziewają się dziecka. Podkreślili również, że obawiają się o bezpieczeństwo ciąży i zdrowie ich pociechy. Obawiali się, że stres i wydarzenia, jakie mają miejsce w ich życiu, mogą odbić się negatywnie na dziecku.

Nie wiadomo, kiedy maleństwo się urodzi, ale jego mama już zaczęła kompletować wyprawkę. Na Instagramie Joanna Opozda pochwaliła się kupioną dla swojego nienarodzonego dziecka książeczką. Książka nosi tytuł "Pewnego dnia, niedźwiadku". Joanna Opozda nie była w stanie powstrzymać wzruszenia. Jak sama przyznała, nie wie, czy było ono wynikiem działania hormonów, czy tego, że książka "jest taka piękna".

Książeczka "Pewnego dnia, niedźwiadku"/Instagram @Joanna Opozda
Książeczka "Pewnego dnia, niedźwiadku"/Instagram @Joanna Opozda
Książeczka Pewnego dnia, niedźwiadku/Instagram @Joanna Opozda

Przy okazji aktorka zamieściła zdjęcie, na którym widzimy jej zapłakaną twarz. "Tyle emocji przy książeczce, strach pomyśleć, co będzie dalej" - napisała żona Antka Królikowskiego nie kryjąc ogromnego poruszenia.

Poruszona Joanna Opozda/Instagram @Joanna Opozda
Poruszona Joanna Opozda/Instagram @Joanna Opozda
Poruszona Joanna Opozda/Instagram @Joanna Opozda

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Skandal wokół Kuby Wojewódzkiego trwa. Są oficjalne oświadczenia w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teściowa Kasi Tusk nie przebiera w słowach. Powiedziała, co naprawdę myśli o Donaldzie Tusku

O tym się mówi: 21-latka trafiła do szpitala w jednym z polskich miast. Nie udało się jej uratować, a świadek zeznał dlaczego. Wszczęto śledztwo