54-letnia kobieta z Argentyny przeżyła szok, gdy dotarło do niej, że jej matka nadal żyje na kilka sekund przed kremacją. 89-letnia seniorka, której nazwiska nie podano, została przyjęta do prywatnego szpitala w Resistencia, mieście w północno-wschodniej Argentynie, po tym, jak w sobotę skarżyła się na ból w klatce piersiowej.

Na jakiej podstawie stwierdzono zgon u seniorki

W niedzielę lekarze wręczyli jej córce akt zgonu. W akcie zgonu podano, że kobieta zmarła na skutek zawału serca. Zrozpaczona córka przygotowywała się do pogrzebu matki. Kiedy pracownicy zakładu pogrzebowego przygotowywali się do przepuszczenia starszej kobiety przez taśmociąg w krematorium, jej córka zauważyła, że starsza pani ​​wciąż ma oznaki życia i przerwała procedurę kremacyjną.

"(Córka) poszła do sanatorium o 8.45 rano, gdzie spotkała się z lekarzem, który powiedział jej o śmierci matki po zatrzymaniu krążenia, w następstwie czego została wysłana do krematorium na Velez Sarsfield Avenue i wynajęła pogrzeb i kremację „ Daily Mail” zacytował słowa lokalnej policji.

Córka wysłała nagranie do jednego z jej krewnych, informując, że jej matka żyje. „Chciałam tylko poinformować, że mama wciąż żyje. W końcu byliśmy w krematorium i widzieliśmy ją z objawami życiowymi. Teraz jedziemy do kliniki” – powiedziała w nagraniu.

Matkę zaszokowanej 54-latki zabrano z powrotem do szpitala, w którym jest obecnie leczona na oddziale intensywnej terapii. Jej córka podobno zadenuncjowała prywatną klinikę lokalnym władzom, które potwierdziły, że zostanie przeprowadzone pełne śledztwo.

O tym się mówi: Alec Baldwin przechodzi prawdziwą traumę. Użył rekwizytu na planie filmowym. Nie udało się uratować jednej osoby

Zerknij: Danuta Wałęsa przerwała milczenia. Po latach małżeństwa powiedziała całą prawdę. Bardzo szczere wyznanie

Nie przegap: Codziennie wkładam do toalety łyżkę soli. Ten sekret przyda się wszystkim gospodyniom domowym