Nie ulega wątpliwości, że obecni celebryci wyrastają z różnych programów i talent-show jak grzyby po deszczu. Uczestnicy reality-show, konkursów, czy krewni znanych ludzi coraz częściej stają się celebrytami, o których rozpisują się kolorowe pisemka. Ci, którzy nie śledzą tak wnikliwie współczesnej pop-kultury, mogliby zapytać kim jest Maja Hyży czytając, co donosi o niej "Pudelek".

Maja Hyży miała zaplanowany rozgłos dla zwiększenia popularności?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży była uczestniczką trzeciej edycji talent show TVN "X Factor", który zwiększył rozpoznawalność wokalistce. Niezależnie od tego, że zajęła wówczas czwarte miejsce, zapisała się już w pop-kulturze jako osoba, która osiągnęła pewien sukces muzyczny w telewizji. Jej udział w programie "Twoja twarz Brzmi Znajomo" przyciągnął wielu pamiętających ją widzów.

Jest byłą żoną Grzegorza Hyżego, z którym rozwiodła się w 2013 roku. Para przed rozwodem doczekała się dwojga dzieci. Obecnie celebrytka prężnie działa na mediach społecznościowych będąc ambasadorką marek kosmetycznych.

"Pudelek" donosi, że według podsłuchanej rozmowy telefonicznej, jaka miała się odbyć w warszawskiej kawiarni, kariera i rozgłos Mai Hyży miały się nieco rozdmuchać w mediach dzięki fejkowym zatęczynom, które miały nigdy nie doprowadzić do ślubu. Zamiast przed ołtarz, Maja miała trafić do licznych programów śniadaniowych, na języki opinii publicznej, oraz na okładki tabloidów.

Niezależnie od tego, czy informacja jest prawdziwa, czy wymyślona, poskutkowała rewelacyjnie, gdyż tak czy inaczej właśnie czytasz o Mai Hyży. Ciekawy pomysł na marketing?

O tym się mówi: Pola Lis zmaga się z własnym nazwiskiem. Co zarzucane jest córce Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Zerknij: Z życia wzięte. "W ciągu 17 lat mojego małżeństwa teściowa próbowała nieustannie skłócić mnie z mężem. Teraz mówi,że jestem jej winna"