Nie ulega wątpliwości, że jakość życia rodziny w dużej mierze uzależniona jest od jakości miejsca, w którym rodzina mieszka. Ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła wyremontować dom pani Elżbiety i jej córki Agnieszki, aby żyło się im lepiej, zdrowiej i wygodniej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Jakość życia poprawiona nie tylko matce i córce, ale i zwierzątkom

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Katarzyna Dowbor nigdy nie kryła swojej wrażliwości na krzywdę ludzi, ale i zwierząt często doznających jej właśnie z rąk lub zaniedbania ludzi. Oglądając domostwo i gospodarstwo pani Elżbiety i jej córki Agnieszki, zwróciła uwagę na warunki, w jakich kobiety trzymały psa. Postanowiła zająć się i tą sprawą...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Pani Elżbieta zmaga się z niepełnosprawnością od urodzenia. Dziecięce porażenie mózgowe skutecznie utrudniło jej życie, które wraz z wiekiem stawało się coraz trudniejsze. Jej 19-letnia córka za swoje pierwsze zarobione pieniądze nabyła buty dla mamy i kwiaty na grób taty. Panie mieszkały w domu, który od wielu lat pilnie wymagał remontu.

Dom bohaterek nie był wyposażony w ciepłą wodę, ani w łazienkę, więc panie myły sie w misce, a wodę grzały na kuchence gazowej. Z powodu braku toalety, panie korzystały z wiaderka. Ściany były popękane i dziurawe.

YouTube/Polsat

Progi i dziury w podłodze skutecznie utrudniały niepełnosprawnej pani Elżbiecie bezpieczne poruszanie się, przez co często się przewracała. Ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła temu wszystkiemu zaradzić.

źródło: YouTube/Polsat

Dom stał się nie tylko piękny wizualnie, ale także funkcjonalny, wygodny i wyposażony w bezpieczne instatacje.

YouTube/Polsat

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Media obiegła zaskakująca informacja na temat Mai Hyży. Czy zaręczyny były bujdą

Zerknij: Lucelia Santos była gwiazdą serialu „Niewolnica Izaura”, który podbił serca widzów przed ponad 40 laty. Jak teraz wygląda gwiazda telewizyjna