Jedna z prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła widzów swoim gwałtownym zachowaniem wobec znanej i cenionej aktorki Bożeny Dykiel.

Okazuje się bowiem, że nie wszyscy artyści popierają pandemiczne, rządowe restrykcje. Bożena Dykiel ponad to wykazała się krytycznym myśleniem i inteligencją, szukając informacji innych, niż te podawane masowo w mediach. Jej wnioski nie spodobały się prowadzącym śniadaniówkę Agnieszcze Woźniak-Starak i Ewie Drzyzdze.

Internauci nie pozostawili na dziennikarce suchej nitki

Po tym, co stało się w studio TVN w mediach społecznościowych zawrzało. Pani Bożena Dykiel zrobiła rufofę mówiąc co myśli na temat lockdownów, rządowych decyzji i tego, kto tak naprawdę stworzył pandemiczną narrację i w jakim celu.

Gromkie brawa "rozległy" się w komentarzach na instagramowym profilu śniadaniówki pod postem na temat TEGO odcinka. Wielu komentujących nazwało także aktorkę ciemnogrodem, jednak według behawiorystów i psychologów, ludzie sięgają po tego typu narrację, gdy brakuje im w polemice argumentów.

"Wielkie brawa Pani Bożenko Dykiel 👏👏👏❤️❤️❤️ W końcu ktoś powiedział prawdę w tej jeden z zakłamanych stacji
* Pani Agnieszko jak dla mnie zachowała się Pani Arogancko w stosunku do Pani Dykiel, bardzo niski poziom ☹️porażka ale Pani i tak ma to w d....
* Dlaczego zniknął materiał z Bożeną Dykiel? To są te wasze "wolne media" i "stop cenzurze"? Zasr.... obłudnicy!
* Wolne media dopóki w programie na żywo, ktoś nie zacznie mówić czegoś o pandemii, niezgodnego z założeniami i wytycznymi, które mają prowadzące 😉 W jednym z programow w tygodniu Panie Ewa i Agnieszka przez brak swojego przygotowania do rozmowy zostały wypuszczone w pole przez jednego z warszawaskich restauratorów, a tu kolejna wpadka. Proponuje nie brać się za tematy około pandemiczne jeśli chcą Panie obronić jeszcze swój wizerunek😁 A lubiłam Was.."

Pojawiły się także głosy poparcia dla Agnieszki Woźniak-Starak, która przerwała nagle Bożenie Dykiel wypowiedź na temat pandemii. Co takiego powiedziała aktorka? Stwierdziła, że przez ostatnie dwa lata trwa walka świata z ludźmi. Miała na myśli bogaczy, którzy zapragnęli nami zawładnąć zastraszając i zamykając w domach. Dodała, że ciągłe lockdowny i zakaz spotykania się nie miały miejsca podczas szalejącej grypy, na którą zmarło więcej osób, niż podczas pandemii koronawirusa. Pandemię nazwała obozem. Agnieszka Woźniak-Starak chcąc przerwać Bożenie Dykiel wypowiedź zapowiedziała serwis informacyjny, by widzowie "nie stracili kontaktu z rzeczywistością". Ewa Drzyzga w prawdzie poleciła współprowadzącej poczekanie, aż aktorka skończy wypowiedź, lecz ta skarciła ją jedynie ostrym spojrzeniem.

Materiał natychmiast zniknął z sieci, jednak sama wypowiedź aktorki uchowała się jeszcze na platformie YouTube.


YouTube/Anarab Arats

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Edzia przeszła spektakularną metamorfozę. Internauci podejrzewają grubszą ingerencję

Zerknij: Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie z sypialni. Jej partner skradł całe show i zaskoczył internautów