Widzowie popularnego talen-show "Taniec z Gwiazdami" nie mogą się już doczekać finału, aby móc podziwiać swoich faworytów i im kibicować na najwazniejszym, końcowym etapie edycji.

Żona Sławomira skradła serca widzów programu "Taniec z Gwiazdami"

Magdalena Kajra Kajrowicz docierając do finału pokazała wszystkim, że liczy się nie tylko talent do ekspresji ruchem, ale tez ciężka praca na sali treningowej i dobre relacje z tanecznym partnerem, którym w jej przypadku jest Rafał Maserak.

Magda Kajra Kajrowicz przyznała w wywiadzie udzielonym "Pomponikowi", że przed finałem dobrze się wysypia, dba o wypoczynek i naładowana jest pozytywną energią. Bardzo podoba się jej atmosfera przed finałem, zarówno na sali treningowej, jak i podczas prób. Jej wrażliwość w tańcu i talent sprawiły, że dotarła z Rafałem Maserakiem do finału, w którym ma szansę zdobyć główną nagrodę w tej batalii tanecznej, czyli Kryształową Kulę.

Jej przeciwnikiem jest również zderetminowany Piotr Mróz, którego partnerka jest Hanna Zudziewicz. Jak przyznał podczas spotkania z widzami online, sporo schudł podczas treningów tanecznych.

Dobrą wiadomością dla fanów Dody jest jej występ, który uświetnić ma finałowy odcinek w poniedziałek o godzinie 20.05.

Komu kibicujecie?

O tym się mówi: Ewa Bilan-Stoch zrobiła szczere wyznanie. "Najtrudniej odmawia się na początku drogi". O czym powiedziała

Zerknij: Ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego zareagowali błyskawicznie. Zaskakujące wydarzenie miało miejsce gdy prezes PiS jechał na niedzielną mszę