Danuta Wałęsa zawsze trwała u boku Lecha Wałęsy męża, jak i Lecha Wałęsy polityka. Tym pierwszym nie pocieszyła sie zbyt długo, bo jak sama przyznała - jedynie do czasu pojawienia się "Solidarności".

Danuta Wałęsa przez wszystkie te lata nosiła krótkie włosy

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ECS Gdańsk (@ecsgdansk)

Po ponad 50 latach małżeństwa wciąż są razem pomimo faktu, że mąż Danuty Wałęsy w dniu okrągłej rocznicy slubu przyznał publicznie w mediach społecznościowych, że on nie ma co świętować i nie ma o czym mówić - było, minęło.

Wciąż zapracowana, zajęta domem, dziećmi i mężem, zatroskana odpowiedzialnością ciążącą na jej mężu, nie miała w głowie zadbanie o piękne stroje i fryzury, jednak nie każdy o tym pamięta oceniając jej wygląd jako nudny i zachowawczy.

Niestety "Super Express" podaje, że Danuta Wałęsa nigdy nie świeciła stylizacją będąc żoną coraz to bardziej znanego w kraju i na świecie polityka. Okazuje się, że po przeanalizowaniu lat politycznej działalności Lecha Wałęsy, tabloidowi twórcy doszli do wniosku, że jego małżonka Danuta Wałęsa będąca w cieniu działacza "Solidarności" i późniejszego prezydenta Polski, nie przywiązywała wagi do reprezentatywnego wizerunku pierwszej damy.

Matka ośmiorga dzieci niezauważenie przyczyniła się do tego, że jej mąż mógł aktywnie działać na arenie politycznej, przejmując w domu rolę matki, ojca, nauczyciela, księgowej, kucharki, sprzątaczki, zaopatrzeniowca i wiele innych ról, które Lech Wałęsa zrzucił sobie z barków.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marta Poleca (@marta.poleca)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kajra szczerze o treningach przed finałem "Tańca z Gwiazdami". Czy emocje spędzają jej sen z powiek

Zerknij: Prawda o wyborach w Platformie Obywatelskiej wyszła na jaw. Tego Donald Tusk z pewnością się nie spodziewał. O co chodzi