Na okładce Dnia Kobiet książę Harry mówi księciu Karolowi: „Nie jesteś moim ojcem”. Po zaplanowaniu i opłaceniu ślubu syna książę Karol podobno przestał odbierać telefony syna, ponieważ ciągle proszono go o pieniądze.

Wstrętne plotki obalone, czy wytłumaczone?

Źródło mówi: „To dość oszałamiające, że Harry płakał biednie i obwiniał swojego tatę, gdy dorósł, mając ogromne fundusze powiernicze od zmarłej księżnej Diany”. Wtajemniczony mówi: „Prawda jest taka, że ​​jest to o wiele głębsze niż kłótnia o pieniądze”. Książę Harry rzeczywiście żywi urazę do swojego księcia Karola z powodu traktowania księżnej Diany przez księcia Walii. Źródło mówi: „Kiedy Meghan się pojawiła, został zmuszony do ponownego przeżycia traumy”.

W tej historii jest wiele bzdur. Po pierwsze, za ślub zapłaciła cała rodzina królewska, a nie książę Karol. Książę Walii też nie planował ślubu. Jeśli chodzi o fragment o księciu Harrym, który nieustannie prosił o pieniądze, to też jest fałszywe.

Książę Harry powiedział, że jego ojciec przestał odbierać telefony, nie z powodu pieniędzy, ale dlatego, że brał sprawy w swoje ręce . Powiedział Oprah Winfrey: „To było tak, jakbym musiał to zrobić dla mojej rodziny. Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem; to naprawdę smutne, że doszedłem do tego momentu, ale muszę coś zrobić dla własnego zdrowia psychicznego, dla zdrowia mojej żony, ponieważ widzę, do czego to zmierza”.

Księżna Diana i James Hewitt mieli słynny romans w latach 90., a odkąd został on upubliczniony, wiele osób sugerowało, że James jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego.

@tishtoking

Reply to @bcmamalala let me know what you all think? ##princessdiana ##jameshewitt ##princeharry ##princeofwales ##princessofwales

♬ Violin - Grooving Gecko

Chociaż Harry urodził się w 1984 roku, a romans miał mieć miejsce wiele lat później, nie powstrzymało to spekulacji przed wzrostem, gdy książę dorósł. TikTokerka Tishtoking opublikowała to wyjaśnienie na swoim profilu, jak wiele innych fascynujących relacji z życia brytyjskiej rodziny królewskiej.

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny nie miał pojęcia co się stało, gdy trwał finał "Tańca z Gwiazdami". To dla niego wielka niespodzianka

Zerknij: W programie "Rolnik szuka żony" doszło do zaskakującej sytuacji. Co poróżniło Katarzynę i Krzysztofa