Jak przypomina portal "Super Express", jesienna aura sprzyja wszelkiego rodzaju przeziębieniom. Zbigniew Zamachowski ma sprawdzone sposoby na ochronienie siebie przed rozwojem infekcji. Po potrzebne do tego produkty udał się jednak nie do apteki, a do sklepu spożywczego. Co w nim kupił?

Jesień sprzyja infekcjom

Jesienna aura sprzyja różnego rodzaju infekcjom. Poranki i wieczory są coraz chłodniejsze, pojawiają się nawet przymrozki. Nie jest łatwo ustrzec się przed przeziębieniem. Wielu chętnie ratuje się przed nimi stawiając na stare sprawdzone sposoby, jak sok malinowy, czy czosnek. Zbigniew Zamachowski postawił na coś nieco mocniejszego. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Zbigniew Zamachowski/ screen youtube
Zbigniew Zamachowski/ screen youtube
Zbigniew Zamachowski/ screen youtube

Fotoreporteży przyłapali aktora na zakupach w sklepie znajdującym się na warszawskim Żoliborzu. Zamachowski wyszedł z placówki handlowej zaopatrzony w irlandzką whisky, a także jajka. Okazuje się, że alkohol przy początkach infekcji może okazać się pomocny.

Jak wskazywał doktor William Schaffner z wydziału medycyny prewencyjnej na Uniwersytecie Medycznym Vanderbilt w rozmowie z "ABC News", alkohol prowadzi do nieznacznego rozszerzenia naczyń krwionośnych, co z kolei ułatwia "błonie śluzowej pokonanie infekcji". Surowe jajka mogą się z kolei okazać wyjątkowo skuteczne w przypadku zapalenia gardła.

Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl
Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl
Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl

Myślicie, że właśnie w taki sposób Zbigniew Zamachowski stara się zadbać o zdrowie? A może potrzebował tych produktów w zupełnie innym celu?

To też może cię zainteresować: Ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego zareagowali błyskawicznie. Zaskakujące wydarzenie miało miejsce gdy prezes PiS jechał na niedzielną mszę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ekspert przedstawił kontrowersyjne rozwiązanie. Cmentarze 1 listopada otwarte tylko dla zaszczepionych. Jaką decyzję podjął rząd

O tym się mówi w Polsce: Św. pamięci Krzysztof Kiersznowski wiedział, że odchodzi. Aktor cierpiał z powodu ciężkiej choroby, ale żył swoim życiem do końca

O tym się mówi na świecie: Kontrowersyjne doniesienia o prawdziwym ojcu Harry'ego i nie tylko. Które zostały obalone