Katowicki Spodek przechodzi właśnie spore zmiany, gdyż trwa w jego wnętrzu obecnie montaż scenografii do musicalu "Metro", o którym słyszała chyba większość Polaków. Jak wiemy, Edyta Górniak szalała swego czasu w nim robniąc furorę i rozwijając swoją karierę.

"Metro" powraca w katowickim Spodku. Czy na scenie stanie Edyta Górniak?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @ret_ro_me

"Metro" to musical kultowy, którego sukces składa się na ciężką pracę wszystkich artystów biorących w nim udział, a także reżysera janusza Józefowicza, który postanowił uczcić kolejny już jubileusz. Czy Edyta Górniak stanie ponownie na scenie "Metra"?

Media obiegła wiadomość, że zaufana osoba poinformowała jeden z tabloidów o planach dotyczących powrotu Edyty Górniak pod skrzydła Janusza Józefowicza. Czy tym razem uda się im popłynąć wspólnym prądem artystycznym?

Jak donoszą media, reżyser janusz Józefowicz złożył Edycie Górniak propozycję, którą wielu fanów chętnie przyjęłoby w jej imieniu bez pytania. Chodzi o kultowy utwór "Litania", którym piosenkarka wryła się w pamięć miłośników "Metra" - Edyta otrzymała konkretną i bardzo atrakcyjną propozycję "nie do odrzucenia". Trudno było do niej dotrzeć, bo ostatnio nie ma managera, ale ostatecznie udało się to zrobić za pośrednictwem internetu. Szykuje się sensacja - zdradza informator "Pomponika".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rząd pracuje nad ustawą o dodatku do emerytury. Kto otrzyma dodatkowe pieniądze

Zerknij: Św. pamięci Krzysztof Kiersznowski wiedział, że odchodzi. Aktor cierpiał z powodu ciężkiej choroby, ale żył swoim życiem do końca