Ewa Błaszczyk goszcząc jakiś czas temu w sniadaniówce "Dzień Dobry TVN" wyraziła swoje obawy o stan zdrowia córki Aleksandry w związku z koronawirusowymi zawirowaniami w kraju i na świecie. Aleksandra Janczarska wybudziła się ze śpiączki w zeszłym roku w wieku 26 lat. Dzisiaj ma 27 lat, a o jej stan zdrowia mama Ewa drży jak osika...

Aktorka podjęła decyzję o zaszczepieniu córki przebywającej w ośrodku prowadzonym przez fundację "Budzik"

Aktorka w rozmowie z dziennikarką portalu "JastrzabPost" wyjawiła swoje obawy o zdrowie Oli w związku z koronawirusem, a także zdradziła powody podjęcia decyzji o zaszczepieniu 27-letniej Aleksandry.

Wielu może mieć mieszane uczucia w związku z decyzją aktorki, jednak pełniąc opiekę nad córką Ewa Błaszczyk zrobiła to, co uznała za najwłaściwsze dla dobra swojego dziecka. Troszczy się o życie i zdrowie Oli od wielu lat, stąd decyzja o tym, aby chronić córkę przed zachorowaniem na covid-19.

Aktorka w wywiadzie opowiedziała, jak funkcjonują w dobie pandemii placówki w kraju i jakie decyzje są podejmowane przez decydentów ośrodków - Każdy dyrektor jakiegoś oddziału czy ordynator wprowadza pewne zasady. Niedawno rozmawiałam z profesorem, który się zajmuje szpiczakiem, to powiedział, że on zaszczepi siebie, swoją rodzinę i wszystkich swoich pacjentów. Moja córka też jest zaszczepiona. Mimo, że była bardzo duża burza mózgów wśród neurologów, bo to nie jest takie oczywiste. Ale te osoby są bezbronne dlatego, że przebywając w śpiączce bardzo dużo się dzieje w organiźmie, który leży, a jesteśmy stworzeni do pionu i do ruchu. Więc powstają różnego typu zaburzenia. (...)

Poświęcając się w pełni działalności charytatywnej, aktorka odłożyła swój zawód i karierę na dalszy plan szczególnie, gdy pod opieką ma ciężko chorą córkę Aleksandrę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całej Polski. Odszedł gwiazdor "M jak miłość". O kogo chodzi

Zerknij tutaj: Ewa Ziętek odwiedziła Krzystofa Kiersznowskiego niedługo przed jego odejściem. Aktorka wyjawiła okoliczności ostatniego spotkania