Trzeba było jednak na jakiś czas ograniczyć przebywanie ze sobą, gdyż Magdalena Kajra Kajrowicz postanowiła przyjąć zaproszenie do udziału w popularnym talent-show "Taniec z Gwiazdami". Polska edycja niczym nie odbiega od edycji zagranicznych, a to za sprawą naszych rodzimych gwiazd i celebrytów, którzy uświetniają widzom czas spędzony przed telewizorem.

Sławomir przywitał żonę jak gwiazdę Hollywood?

Za nami finał kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", podczas którego - przypomnijmy - Andrzej "Piasek" Piaseczny, juror programu otrzymał od czytelniczek magazynu "Glamour" tytuł "Mężczyzny roku".

Sławomir przyjechał po swoją żonę swym czerwonym rumakiem Golfem III, padł przed nią na kolano i wręczył bukiet długich, czerwonych róż. Magdalena Kajra Kajrowicz była zachwycona gestem męża, co zostało uwiecznione przez fotoreporterów.

Choć Kajra nie zdobyła Kryształowej Kuli, ma u swojego boku mężczyznę, który sprawia jej przyjemność i traktuje jak gwiazdę w każdym calu. Piosenkarka świetnie sobie poradziła w programie, czego dowodzi jej finałowy występ u boku Rafała Maseraka.

Nam pozostaje serdecznie pogratulować Kajrze dotarcia do finału i życzyć powodzenia w dalszej karierze u boku kochającego męża Sławomira mknącego po polskich drogach swym czerwonym Golfem Trójką!

O tym się mówi: Ewa Błaszczyk podjęła bardzo trudną decyzję. Chodzi o jej córkę Olę, która wymaga stałej opieki

Zerknij tutaj: Ewa Ziętek odwiedziła Krzystofa Kiersznowskiego niedługo przed jego odejściem. Aktorka wyjawiła okoliczności ostatniego spotkania