Jak przypomina portal "Super Express", Radek Majdan żenił się trzykrotnie. Pierwszą jego wybranką była Sylwia Koperkiewicz. Pierwsza wybranka piłkarza do dziś nosi jego nazwisko, choć od lat nie są już małżeństwem. Po rozwodzie trzymała się z dala od świateł fleszy. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda Sylwia Majdan?

Żony Majdana

Sylwia Koperkiewicz i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu w 1998 roku. Choć ślubowali sobie miłość do końca życia, ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata. Para rozstała się z klasą, nie piorąc publicznie brudów i unikając medialnej wojny. Niestety tego samego Majdan nie doświadczył w czasie rozwodu z Dodą.

Piosenkarka zarzuciła piłkarzowi, że wielokrotnie ją zdradzał. "Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i wiele, wiele lat później" - skarżyła się Doda. Radek Majdan nie pozostał bierny wobec tych oskarżeń i to samo zarzucił swojej żonie, dodając, że "stopniowo tracił do niej zaufanie". Była para nie utrzymuje dziś ze sobą jakichkolwiek kontaktów.

Teraz piłkarz związany jest z Małgorzatą Rozenek-Majdan i para wygląda na niezwykle szczęśliwą.

Czym zajmuje się pierwsza żona Radka Majdana?

Sylwia Majdan jest właścicielką marki odzieżowej. Sama projektuje odzież dla kobiet. W jej kolekcji znajdują się zarówno ciuchy sportowe, jak i te o bardziej eleganckim charakterze. Nie brakuje również projktów bardziej zmysłowej odzieży.

Była żona Radka Majdana od kilku lat wychowuje swojego synka Vincenta. Jej relacje z Radkiem są dobre. Były piłkarz pojawił się na jednym z jej pokazów, a nawet wspólnie z nią pozował na ściance.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Brithey Spears spełniła groźbę. Opowiedziała o tym, co zrobiła jej rodzina. „Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny”, jeśli udzielę wywiadu"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zostaw czosnek w toalecie, a efekt cię zachwyci. Niecodzienny sposób pomoże utrzymać czystość w łazience

O tym się mówi: Dobre wieści z Częstochowy. 11-letni Oliwier M. odnalazł się. Policja dziękuje za wszelką pomoc w poszukiwaniach