Policjanci z Częstochowy poszukiwali 11-letniego chłopca. Oliwier w dniu zaginięcia wyszedł ze szkoły, 26 października we wtorek i od tamtej pory przepadł bez wieści.

Dziecko odnalazło się całe i zdrowe

Zaginął Oliwier Mulszanowski. 11-letni chłopiec wyszedł ze szkoły i ślad po nim zaginął. Śląska policja informowała o ustaleniach, że zaginiony wyszedł ze szkołuy około 15:20. - Nie dotarł jednak do domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną - informowały służby.

Funkcjonariusze zakończyli już poszukiwania. Na facebookowej stronie "Zaginieni Cała Polska" pojawiła się cudowna wiadomość o odnalezieniu zaginionego 11-letniego Oliwiera - Kochani, 11-letni Oliwier Mulszanowski., z Częstochowy odnalazł się cały i zdrowy. 🍀 Oliwierowi i jego rodzinie życzymy wszystkiego dobrego. ❤️ Dziękujemy za Wasze udostępnienia.🌼

O tym się mówi: Brithey Spears spełniła groźbę. Opowiedziała o tym, co zrobiła jej rodzina. „Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny”, jeśli udzielę wywiadu"

Zerknij tutaj: Kontrowersyjne plany rządu w sprawie cmentarzy. Czy stracimy prawo do nagrobków naszych bliskich

Nie przegap tego: Jarosław Kaczyński zaliczył sporą wpadkę w czasie konferencji prasowej. Jak skomentował ją prezes Prawa i Sprawiedliwości