Ryszard Rynkowski przez długi czas wahał się, czy powinien wyjawić publicznie o swojej ciężkiej sytuacji. Legendarnego muzyka wiele w życiu spotkało, szczególnie minione lata dodały artyście sporo zmartwień.

Co się dzieje z artystyczną duszą Ryszarda Rynkowskiego?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @jaka_to_melodia_tvp

Do twardego podsumowania swojego życia natchnęły jego niedawne 70-te urodziny. Wokalista przyznaje, że zanim odejdzie z tego świata, pragnie spełnienia pewnego marzenia.

To spełnione marzenie stanowiłoby idealny prezent dla ukochanej żony. Jak się okazuje, pewne kłopoty, jakie się pojawiły, mogą skutecznie zniweczyć plany Ryszarda Rynkowskiego...

Jak wiemy, piosenkarz jakiś czas temu skończył 70 lat. Choć próbuje w myślach pomijać tematykę przemijania i odchodzenia, bywa to czasem dość trudne do osiągnięcia. "Szczerze mówiąc, chciałem to przemilczeć. Sam nie wiem, czy się cieszyć, że żyję, bo mam już 70 lat, czy zacząć się martwić. Te urodziny są symbolicznym progiem. Myślę, że się starzeję, ale jest we mnie optymizm i nadzieja" - wyjawił w rozmowie z jednym z magazynów.

Jak się okazuje, Ryszard Rynkowski zapragnął nagrać w pełni autorski album z zamiarem dedykowania go w całości swojej zonie Edycie, jednak pandemiczne działania i lockdown zabiły w nim tórczą wenę, co stanowi ogromny i przgnębiający problem.

Jednak brak natchnienia twórczego nie jest jedynym problemem Ryszarda Rynkowskiego. Niestety doskwiera mu brak funduszy spowodowany ostatnimi wydarzeniami uniemożliwiającymi artyście zarabianie. Czy opowiedzenie w mediach o swoim pomyśle na prezent dla żony nie jest przypadkiem zepsuciem niespodzianki?

O tym się mówi: Z życia wzięte. 11-latka zwierzyła się kuzynce, że czuje dziwne ruchy w brzuchu. Diagnoza była druzgocąca, ale Kościół zabronił dalszych kroków

Zerknij tutaj: Kontrowersyjne plany rządu w sprawie cmentarzy. Czy stracimy prawo do nagrobków naszych bliskich