Jak podaje portal "Goniec", wicemarszałek Senatu Michał Kamiński trafił do szpitala. Polityk musiał przejść zabieg, choć nawet to nie powstrzymało go przed pracą. Co delaga Kamińskiemu?

Michał Kamiński trafił do szpitala

W środę wieczorem Michał Kamiński za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował swoich sympatyków o tym, że trafił do szpitala. Polityk zdradził, że od dwóch tygodni zmagał się ze złym samopoczuciem. Po badaniach okazało się, że konieczne będzie przeprowadzenie u wicemarszałka zabiegu.

"Pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nie byłem, ale jak donoszą mi z domu, Afraczek za mną tęskni" - napisał w swoim poście Michał Kamiński. Do wpisu dołączył dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy polityka podpiętego do aż trzech kroplówek, na drugim jego psiego przyjaciela. Nie da się ukryć, że Michał Kamiński wygląda na mocno zmęczonego.

Pod postem polityka zaroiło się od komentarzy, nie tylko ze strony posłów i senatorów, ale także obywateli i sympatyków Kamińskiego. Z wpisu Barbary Zdrojewskiej dowiadujemy się, że pomimo hospitalizacji Michał Kamiński bierze udział w pracach Senatu, głosując i biorąc udział w obradach.

Pod postem nie brakowało wpisów od sympatyków senatora, w których życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Michał Kamiński pełni funkcję wicemarszałka Senatu od listopada 2019 roku. Zasiada w trzech senackich komisjach: regulaminowej, etyki i spraw senatorskich, spraw zagranicznych i UE, a także komisji nadzwyczajnej do spraw klimatu.

Michał Kamiński/YouTube @Janusz Jaskółka
Michał Kamiński/YouTube @Janusz Jaskółka
Michał Kamiński/YouTube @Janusz Jaskółka

My także życzymy Michałowi Kamińskiemu szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński odchodzi ze stanowiska. Pojawiły się spekulacje, kto zajmie jego miejsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński odchodzi ze stanowiska. Pojawiły się spekulacje, kto zajmie jego miejsce

O tym się mówi: Brithey Spears spełniła groźbę. Opowiedziała o tym, co zrobiła jej rodzina. „Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny”, jeśli udzielę wywiadu"