Jak zauważa portal "Wirtualna Polska", kamery są ostatnio bezlitosne dla posłów partii rządzącej. Najpierw sieć obiegło nagranie z przysypiającym w trakcie własnej konferencji prasowej Jarosławem Kaczyńskim. Teraz wpadkę zaliczył Bartosz Kownacki w trakcie sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Wszystko zarejestrowały kamery?

Wpadka Bartosza Kownckiego z PiS

W środę 27 października w Sejmie odywała się Komisja Finansów Publicznych. Tematem obrad był raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący Funduszu Sprawiedliwości. I tym razem nie obyło się bez krzyków i wyzwisk. Wymiana zdań między posłami a przedstawicielami Ministerstwa Sprawiedliwości była dość burzliwa.

Tym razem jednak to nie wzajemne złośliwości posłów względem siebie przykuły uwagę internautów. Internet obiegło nagranie, na którym widać posła PiS Brtosza Kownackiego, który jakby wokół niego nie toczyły się burzliwe obrady, zdaje się spać. Na nagraniu zarejestrowany przed jedną z kamer widać, że Kownacki z maseczką ochronną pod nosem, zmkniętymi oczami i przechyloną głową zdaje się drzemać.

Nie pierwszy raz

Kolejny kadr pokazuje posła Kownackiego tym razem z rękami skrzyżowanymi na piersi i głową opadającą w dół. W odpoczynku nie przeszkadzała posłowi PiS nawet ostra wymiana zdań pomiędzy posłanką Kamilą Gasiuk-Pichowich, a przewodniczącym komisji Markiem Astem.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy oczy polityka PiS się zamykają. Wcześniej podobne sceny oglądały osoby śledzące wspólną konferencję prasową Jarosława Kaczyńskiego i Mariusza Błaszczaka. W trakcie prezentacji szefa MON, prezes PiS zdawał się przysypiać - to też nagrały kamery.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński odchodzi ze stanowiska. Pojawiły się spekulacje, kto zajmie jego miejsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W najbliższy piątek rozlegną się syreny alarmowa. Sytuacja jest bardzo poważna

O tym się mówi: David Beckham zawiódł miliony ludzi na całym świecie. Czy będzie reprezentował społeczeństwo łamiące prawa człowieka