"Na tej ławce 27.10 o godz 12.00 zostawiłam okulary do czytania w kolorowym etui. Mam 80 lat i okulary są mi bardzo potrzebne. O ile ktoś je znalazł, bardzo proszę o oddanie je do kasy w sklepie na ul. Januszowickiej. Serdecznie dziękuję" - taką to wiadomość odnaleziono na ławce we wrocławskim Parku Południowym. Autorką była podpisana tak samo - Babcia Jadzia.

Prawie cały Wrocław postawiony na równe nogi!

źródło: Instagram

Mieszkańcy ruszyli do poszukiwań okularów 80-eltniej Babci Jadzi! Za pośrednictwem mediów społecznościowych treść listu Babci Jadzi odnalezionwego w środę wieczorem rozeszła się w mgnieniu oka. "Szukamy okularów babci Jadzi" - piszą internauci powielając zdjęcie ławki z karteczką.

Jedna z klinik zajmujących się optyką i okulistyką postanowiła wykorzystać nadarzającą się okazję i w ramach marketingowych zaoferowano się wykonania Babci Jadzi nowych okularów - Dzięki Make life harder cały internet szuka okularów Babci Jadzi - a my szukamy kontaktu do niej! ❣️ Kochana Babciu Jadziu, zrobimy Ci okulary! Ktoś zna osobiście Babcię Jadzię? Lub wie o jaki sklep przy Januszowickiej chodzi i pomoże nam się skontaktować? Będziemy wdzięczni za udostępnienie i pomoc w poszukiwaniu!❣️

Jednak po pewnym czasie, pojawił się post na facebookowym profilu "Zgubione / znalezione Wrocław" z dobrą wiadomością, która z pewnością uraduje Babcię Jadzię, za to klinikę może nieco mniej.

Gratulujemy!

O tym się mówi: W najbliższy piątek rozlegną się syreny alarmowa. Sytuacja jest bardzo poważna

Zerknij tutaj: Jarosław Kaczyński odchodzi ze stanowiska. Pojawiły się spekulacje, kto zajmie jego miejsce