49-letni Michał Wiśniewski jest artystą działający od lat w świecie polskiego show-biznesu. Lider zespołu Ich Troje, poza występami scenicznymi na żywo, zają się ostatnio jurorowaniem w bardzo popularnym i lubianym talent-show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Co Michał Wiśniewski myśli o udziale w programach typu talent-show?

Michał Wiśniewski stabilnie osadził się na polskim rynku muzycznym i w świecie polskiego show-biznesu. Zdobyta przed laty popularność zapewniła mu rozpoznawalność w każdym zakątku Polski, a także i na świecie!

Charyzmatyczny czerwonowłosy wokalista z burzliwym życiem prywatnym do teraz cieszy się ogromną popularnością i rzeszą wiernych fanów. Nie mogliśmy także domyślić się, że gwiazdor pojawi się w polsatowskiej produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Rozgoszczony wygodnie w jurorskim fotelu Michał Wiśniewski zdradził, że dla niego już nie jest czas na tego typu programy - Hej - mam już 50 lat! Ale jakby, na przykład, zależało mi na kasie, to wziąłbym już udział w "Tańcu z Gwiazdami" lub w różnego rodzaju innych programach, ale ja robię to, co lubię. Nie nadawałbym się. Po prostu średnio tańczę, ale lubię robić to ze swoją żoną, codziennie wieczorem. Natomiast nie mam jakiegoś parcia pod tytułem - "chciałbym pokazywać swoje umiejętności albo uczyć się"! Ze mną jest tak, że przede wszystkim kibicuję ludziom, którzy mają z czegoś frajdę - wyznał wokalista, który w teledysku zagranym z żoną Polą pokazał prawdziwe uczucie i intymność w tańcu z nią.

O tym się mówi: Daniel Martyniuk znów o sobie przypomniał. Zenek Martyniuk raczej nie będzie z tego zadowolony. O co chodzi

Zerknij: Katarzyna Dowbor zmaga się z poważną chorobą. Musi uważać, aby móc pracować w zawodzie. O co chodzi