Pomimo tego, że tych dwoje wiele łączy, gdy ogląda się ich na ekranie nie da się przeoczyć wzajemnej niechęci Klaudii Antos i Agustina Egurroli. W ich przypadku nie ma mowy o jakiejkolwiek dobrej relacji, czy przyjacielskich stosunkach.

Dlaczego jurorzy tak bardzo się nie lubią?

Nie lubią się za bardzo, co omówili publicznie przedstawiając powody takiego stanu rzeczy. Dlaczego Antos i Egurrola nie darzą się sympatią?

Kiedyś łączyła ich relacja uczennicy i nauczyciela. Obecnie Agustin Egurrola i Klaudia Antos razem zasiadają w fotelu jurora w programie "You Can Dance - Nowa Generacja". Pierwszy odcinek programu emitowanego w pierwszym programie telewizji Polskiej, pokazał już, że między dwojgiem jurorów mają miejsce słowne potyczni i różnice zdań.

Przed kamerami telewizyjnymi Klaudia i Agustin przedstawili wady, które powodują tak nieudane relacje między nimi.

Media donoszą, że Klaudia wyjawiła swoją wadę, która być może stanowi klucz tej sytuacji - Jestem zbyt uparta. Nie da się mnie przegadać, nawet jeśli wiem, że ktoś po drugiej stronie ma rację. Musi być tak, jak ja chcę - przyznała Klaudia Antos.

Niestety, reguła przyciągania się przeciwieństwa się potwierdziła w przypadku tej dwójki, gdyż Agustin Egurrola także przyznał się do bycia upartym, co mocno wpływa na relację z drugim uparciuchem - Jestem uparty za bardzo. Nie mam dystansu do pewnych sytuacji - oświadczył Agustin Egurrola.

W talent-show swoje największe wady wyjawili również Michał Misha Kostrzewski i gospodyni programu "You Can Dance - Nowa Generacja" Ida Nowakowska.

Co musi się stać, aby jurorzy w końcu doszli do porozumienia?

O tym się mówi: Wrocławskie siostry boromeuszki trzymające pieczę nad oknem życia były w szoku, gdy zobaczyły kto był powodem alarmu

Zerknij tutaj: Bartosz Żukowski pojawił się na branżowej imprezie. Fani nie kryją niepokoju jego wyglądem. Co ich zmartwiło