Jak podaje portal "Pomponik", Bartosz Żukowski pojawił się na premierze spektaklu "The Strings, czyli sex, drugs i disco". Aktor wybrał na ten wieczór niebieski dres i i wyglądał na dość zmęczonego. Uwagę wszystkich przyciągały podkrążone oczy odwtórcy roli Waldusia Kiepskiego.

Co dzieje się z Bartoszem Żukowskim?

Ta jesień jest wyjątkowo pracowitym czasem dla aktorów. W kinach pojawia się wiele nowości, a w teatrach odbywają się premiery spektakli. Tłum gwiazd pojawił się ostatnio na premierze przedstawienia pod tytułem "The Strings, czyli sex, drugs i disco!", które miało miejsce 28 października w Garnizonie Sztuki.

Na ściance pojawiło się wiele niewidzianych od dłuższego czasu gwiazd, a także stali bywalcy takich wydarzeń. Mogliśmy zobaczyć między innymi Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Kaczorowską, Julię Kamińską, Rafała Królikowskiego, Darię Widawską. Na ściance zapozował również Bartosz Żukowski, który występuje w sztuce.

Spektakl opowiada historię grupy mężczyzn, którzy mają na swoim koncie liczne niepowodzenia, ale nie tracą wiary w to, że ich los może się odmienić. Sposobem na osiągnięcie sukcesu ma być założenie przez nich zespołu muzycznego. Na ściance Żukowski zapozował w niebieskim dresie. Aktor wyglądał na zmęczonego, nawet kiedy się uśmiechał. Uwagę wszystkich przykuwały jego podkrążone oczy.

Zdjęcia Bartosza Żukowskiego możecie zobaczyć tutaj. Być może za zmęczenie odpowiadają przygotowania do premiery wspomnianego spektaklu. Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zamieściła poruszający wpis. Sprawa jest niezwykle poważna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, jak mieszkał Krzysztof Krawczyk. Wdowa po artyście pokazała ich dom. Czy coś się zmieniło po odejściu artysty

O tym się mówi w Polsce: Zbigniew Boniek zdradził, ile wynosi jego emerytura. Kwota będzie dla wielu osób sporym zaskoczeniem

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate wyjawiła całą prawdę o Meghan Markle przyjaciołom? Światło dzienne ujrzały niewygodne informacje dla rodziny królewskiej. Mocne słowa