Jak przypomina portal "Super Express", Aleksandra Kwaśniewska cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi wiele osób. Można na nim zobaczyć wiele zabawnych wpisów, pokazujących dystans Oli do samej siebie i świata. Gwiazda nie stroni także od poważniejszych tematów. Ostatnio zwróciła się do fanów z poruszającym apelem. Czego on dotyczy?

Ola Kwaśniewska w sieci

Aleksandra Kwaśniewska słynie z zabawnych postów, choć na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje również nawiązań do tematów znacznie poważniejszych. Jednym z nich był post dotyczący świadomej rezygnacji z posiadania potomstwa, czy kwestii nowotworów piersi.

"Kochane Kobiety, jak zapewne doskonale wiecie, październik to miesiąc świadomości raka piersi. Wierzę, że pamiętacie o corocznym badaniu USG. P r a w d a?" - napisała w jednym z ostatnich postów córka byłej pary prezydenckiej. Na Instagramie podkreśliła, że nie każdą zmianę da się wykryć w trakcie samobadania. Tu z pomocą przychodzi USG.

Zdradziła, że najlpiej podchodzić do badania, jak do upewnienia się, że wszystko jest w porządku, a jeśli wykryjemy jakąś zmianę, to stanie się to odpowiednie wcześnie, aby w pełni wyzdrowieć. Najważniejsze jest, aby pamiętać o regularnym baaniu - musi ono stać się nawykiem.

Warto pamiętać, że rak piersi należy do najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet. Z danych szacunkowych wynika, że w naszym kraju stanowi on około 23 proc. wszystkich zachorowań i przyczynia się do śmierci 14 proc. chorych na nowotwory złośliwe kobiet.

Pamiętacie o regularnym badaniu?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, jak mieszkał Krzysztof Krawczyk. Wdowa po artyście pokazała ich dom. Czy coś się zmieniło po odejściu artysty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Potworny wypadek w jednym z polskich miast. 33-latek wpadł do głębokiego wykopu. Jak to mogło się stać

O tym się mówi: Jan Englert zdradził przykre informacje o stanie swojego zdrowia. Co dolega aktorowi