Obawy o zdrowie królowej pojawiły się po raz pierwszy 20 października, kiedy za radą swojego zespołu medycznego odwołała wyjazd do Irlandii Północnej. Później okazało się, że spędziła również czas w szpitalu.

Co się dzieje ze zdrowiem królowej Elżbiety II?

Według premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, 95-letnia głowa państwa Wielkiej Brytanii, królowa Elżbieta II, „wydaje się być w bardzo dobrej formie, mimo że jej lekarze kazali jej odpoczywać przez co najmniej dwa tygodnie. Jak przyznał, rozmawiał z Jej Wysokością jak co tydzień w ramach sojej pracy.

Powiedziałno królowej, że musi odpocząć i wymaga się, aby to uszanowała, jednak 95-latka jest zdeterminowana do dalszego pełnienia funkcji królowej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mandy (@hrhmandy)

Królowa była widziana po raz pierwszy używająca laski podczas nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim 12 października.

Monarcha została poinformowana, że ​​podczas rekonwalescencji może nadal pracować przy biurku, a także przeprowadzi kilka wideorozmów.

Królowa nie będzie jednak składać żadnych oficjalnych wizyt. Nadal zamierza uczestniczyć w corocznym nabożeństwie upamiętniającym zabitych w Wielkiej Brytanii 14 listopada.

Chociaż monarchini będzie chciała jak najszybciej wydostać się z domu, nadal będzie kierować się tym, co jej lekarze uważają za najlepsze. Oznacza to, że inne starsze rodziny królewskie będą musiały podejmować więcej zobowiązań w jej imieniu, gdy tylko będzie to możliwe, zwłaszcza książę Walii.

O tym się mówi: Modlitwa, która zmieni Twoje finanse. Potężne słowa

Zerknij: Detektyw Rutkowski wyjawił całą prawdę na temat odnalezienia Kacperka. Wiedział, że tak to się skończy