Małgorzata Rozenek-Majdan, jak wielu innych celebrytów chwali się halloweenowym nastrojem. Upiorny klimat zagościł w wielu domach, a wieczorem gromadki dzieci wyruszą od domostwa do domostwa po słodycze krzycząc radośnie "cukierek, albo psikus!"

Małgorzata Rozenek-Majdan upiornie straszy na Instagramie

Jednak czy wszyscy w Polsce obchodzą to zachodnie dziwadło? Niekoniecznie, gdyż Kościół katolicki uważa Halloween za oddawanie czci diabłu i śmierci, co dalece mija się z zamysłem Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznych, gdy odwiedzamy groby naszych bliskich w zadumie, z wieńcami, kwiatami i zniczami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dominika (@dominikab_92)

Jedni jadą przed Świętem Zmarłych na cmentarze, aby porządnie wyszorować nagrobki naszych bliskich, udekorować je świeżymi kwiatami, stroikami i oświetlić światłem zniczy.

Modlitwa tutaj także odgrywa znaczącą rolę mimo faktu, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby modlić się za dusze swoich przodków codziennie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez byGawron (@bygawron)

W okresie zachodniego Halloween media społecznościowe zalewają fotografie i filmy z przygotowań domostw i upiornych charakteryzacji. Ludzie tłumnie wrzucają zdjęcia do sieci prześcigając sie w pomysłowości.

Jak tym razem prezentowała się rodzina Małgorzaty i Radosława Majdan? Prezentacja niemal identyczna do kultowej, upiornej rodzinki mocno zainteresowała internautów.

O tym się mówi: Te imiona noszą współczesne wiedźmy. Czy jesteś jedną z nich

Zerknij: Słowa Joanny Przetakiewicz odbiły się szerokim echem. Fani projektantki się tego nie spodziewali