Poza faktem, że widzów przyciągnęły dość osobliwe walki, zapamiętany zostanie wspólny występ Don Vasyla z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

Trzecią Galę MMA VIP Marcina Najmana skradł detektyw Rutkowski?

Piątkowa trzecia gala MMA VIP w Częstochowie organizowana przez Marcina Najmana dobiegła już końca. Były zawodnik MMA i pięściarz postanowił zrobić coś, co z pewnością zainteresowało wielu Polaków. Kto nie chciał by zobaczyć, jak celebryci leją się po twarzach?!

Dziwaczne walki przyciągnęły ludzi o dziwacznych upodobaniach, a nokaut wykonany przez Marcina Najmana na Ryszardzie Dąbrowskim - Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", wzbudził w widzach mieszane uczucia.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że umowę z Marcinem Najmanem podpisał także Don Vasyl, o którego wielu poważnie się martwiło widząc go oczami wyobraźni na ringu z wielkim Najmanem. Na szczęście dla siebie, muzyk podpisał umowę ze sportowcem na muzyczny występ podczas gali, o walce nie było mowy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @jaka_to_melodia_tvp

Tak więc Don Vasyl uświetnił dość zapamiętale owo piątkowe wydarzenie sportowo-kabaretowe, jednak okazuje się, że nie on był wówczas gwoździem wieczoru, a szanowny detektyw Krzysztof Rutkowski, który wpijając się w mikrofon wydał z siebie legendarne "Ore, ore" wturując Don Vasylowi na scenie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zmiana czasu z letniego na zimowy wciąż sprawia kłopot wielu Polakom. Małgorzata Ohme pomyliła się na wizji

Zerknij tutaj: Oryginalny halloweenowy strój Małgorzaty Ohme zrobił furorę. Posypała się masa komentarzy

Nie przegap: Reakcja Antka Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej wzbudziła zastanowienie fanów. Wiele wskazuje, że Joanna Opozda jest w ciąży