Wygląda na to że kontatk się między nimi urwał. Nie widują się, nie dzwonią do siebie, nie piszą, a wszelkie ważne sprawy formalne są załatwiane przez prawników... To bardzo smutny obraz końca małżeństwa.

Jak obecnie wygląda relacja Moniki i Zbyszka?

W marcu tego roku Zbigniew Zamachowski zabrał swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu w Warszawie, gdzie wraz z Moniką i jej dziećmi mieszkał. Najpierw jego żona tłumaczyła tą sytuację chorobą i potrzebą separacji, jednak finalnie potwierdziła spekulacje o kryzysie, rozstaniu i zamiarach rozwodowych.

Obecnie wiadome jest już, że siedmioletnie małżeństwo formalnie niedługo przejdzie do historii, a tego uczucia nie sposób już ocalić. Monika zmieniła swoje nazwisko na mediach społecznościowych na Richardson.

Znalazła spokój u boku biznesmena Konrada Wojterkowskiego, a Zbigniew Zamachowski natomiast ciągle utrzymuje relację z aktorką Gabrielą Muskałą.

Jak wyznała dziennikarka, od czasu do czasu mieszka ze swoim nowym partnerem – Od samego początku naszej relacji pomieszkujemy u siebie. Ostatnio pomieszkujemy bardziej w jednym miejscu niż w drugim, ale to głównie dlatego, że mam dwójkę dzieci i muszę się nimi zajmować, a Konrada syn, który jest dorosły, mieszka dużo ze swoją mamą. (…) Staramy się spędzać ze sobą dużo czasu – wyjaśniła "Pudelkowi" dziennikarka.

Jak przyznała w temacie kontaktu ze Zbyszkiem, nie ma z nim kontaktu, chociaż wciąż ma możliwość użycia jej numeru telefonu.

O tym się mówi: Przemek Kossakowski szczerze o swoim stanie zdrowia. Bardzo niepokojące doniesienia

Zerknij: Synoptycy zdradzili, co pogodowo przyniesie nam listopad. Czy należy spodziewać się ataku srogiej zimy