Sir Elton John wyjawił dwa lata temu, że musiał nauczyć się chodzić ponownie po tym, jak zachorował na poważną infekcję po operacji raka prostaty. Gwiazdor wcześniej ujawnił, że przeszedł udaną operację raka dwa lata wcześniej, ale potem był bliski śmierci po ciężkim zachorowaniu podczas trasy koncertowej. Obecnie także ma problem z chodzeniem, jednak z innego powodu.

Sir Elton John ma kłopoty z poruszaniem się. Odwołuje kolejne koncerty

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Elton John (@eltonjohn)

Gwiazda popu powiedział w nowym wywiadzie, że cierpi z powodu ograniczonego ruchu w stawie biodrowym, co oznacza, że ​​​​obecnie nie może manewrować w samochodzie i wysiadać z niego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Elton John (@eltonjohn)

Wyjaśnił bardziej szczegółowo Lorraine Kelly na jej czacie ITV w tym tygodniu, dlaczego został zmuszony do przełożenia pozostałych koncertów na brytyjskich i europejskich odcinkach trasy, która również została wcześniej przełożona. „Nie byłbym w 100 procentach sprawny – nie byłbym w 100 procentach pewny siebie, ponieważ przez większość czasu odczuwam ból” – opowiedział o próbie występu podczas ograniczenia ruchowego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Elton John (@eltonjohn)

John, który niedawno wydał album The Lockdown Sessions, zawierający efekty współpracy z wieloma innymi gwiazdami, powiedział, że „lepiej zrobić to teraz”, jeśli chodzi o operację i ma nadzieję, że koncert będzie wart czekania na fanów. „Niestety rozczaruję wszystkich ludzi w tym roku, ale wynagrodzę im to” – powiedział. "I będę w znacznie lepszej formie."

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się po latach związku. Jak obecnie wygląda relacja Moniki i Zbyszka

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie, które zdziwiło fanów. Czy to naprawdę ona

Nie przegap tego: Melania Trump nie panuje już nad gestami. Czy ten film pokazuje, co Melania czuje w pobliżu męża