Nie umknęło uwadze mediów i internautów, gdy Melania Trump znów się skrzywiła i przez chwilę przewracała oczami, gdy pojawiła się publicznie obok męża.

Widoczna była irytacja na twarzy byłej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych

Była pierwsza dama i były prezydent USA Donald Trump uczestniczyli w sobotę w meczu baseballowym World Series pomiędzy Atlanta Braves i Houston Astros, gdzie widziano ją stojącą obok męża i uśmiechającą się do tłumu.

Sześciosekundowe klipy ze sceny, które stały się wirusowe w mediach społecznościowych, pokazują, jak pani Trump uśmiecha się szeroko, po czym odwraca się i na chwilę przewraca oczami z widoczną na twarzy irytacją.

Widoczne jest coś w rodzaju ciężkiego westchnienia, gdy Donald Trump nadal się uśmiecha i macha do fanów. Klip wideo natychmiast obiegł media społecznościowe w różnych wersjach.

Jej reakcja na stadionie nie jest pierwszą i jedyną taką reakcją w miejscu publicznym, gdy była obo małżonka Donalda Trumpa.

Wielu specjalistów od mowy ciała wychwyciło takich momentów mnóstwo, co obudziło liczne spekulacje na temat domniemanego kryzysu małżeńskiego między państwem Trump.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ksiądz Piotr Natanek znowu zaskakuje. Co tym razem zmalował duchowny

Zerknij: Prezydent Andrzej Duda przyłapany z trzema pudełkami w ręce. Wiadomo, jak para prezydencka spędziła ostatni weekend