Tezy księdza Piotra Natanka puszczane w eter, często są treściami wyrwane z kontekstu calości. Gdy sięgniemy pamięcią w przeszłość, przypomnimy sobie, co ksiądz Piotr Natanek mówił o ciężkiej muzyce heavymetalowej. Każdy, kto poszuka na własną rękę informacji odnośnie tego rodzaju muzyki, albo nawet utworów znanego zespołu The Beatles, zorientuje się, że zawarte w nich przekazy podprogowe skutecznie wpływać mogą na podświadomość.

Co nabroił ksiądz Natanek?

Jakiś czas temu Internet obiegł grafment jednego z kazań księdza Piotra Natanka na temat zapłodnienia metodą In Vitro. Krótszy z fragmentów ukazuje duchownego nazywającego dzieci zrodzone z In Vitro zwierzętami. Jednak warto posłuchać całości tego kazania i wówczas wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Wypowiedzi duchownego na temat książek i filmów o Harrym Potterze także spotkały się z krytyką, gdyż przyrównał tę historię do okultyzmu. Pomijając ostre słowa księdza i znanione uczucia osób mających kiedykolwiek związek z In Vitro, należy przyznać, że według dokumentu Grzegorza brauna o eugenice, jej forma i nazwa przybrały jedynie bardziej współczesnego brzmienia - genetyka, a in vitro zrodziło się właśnie z genetyki.

Jak podkreśla jedna z lokalnych gazet, ksiądz Piotr Natanek postanowił o wybudowaniu domu pielgrzyma w Zawoi Bielasach w powiecie suskim, wbrew negatywnej opinii suskiego starosty. Wskazał on, że teren zajęty przez duchownego nosi znamiona niebezpiecznie osuwiskowego.

Ksiądz Piotr Natanek jednak zdecydował, że nie podda się w realizacji planu powstania domu pielgrzyma. W tym celu wykupuje działki, odgradza się wysokim murem od wścipskich oczu sąsiadów.

O tym się mówi: Miejsce ostatniego spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wygląda obecnie

Zerknij: Cała Wielka Brytania zamarła. Czy już wiadomo kto zastąpi królową Elżbietę II. Te doniesienia zadziwiają